Menu

Chlebak zielony Breadboy Wesco (222201-20)

Cechy produktu

  • Producent Wesco 

Opis

Chlebak marki Wesco wyprodukowany jest z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo, ciekawego chromowanego uchwytu i chromowanej podstawy. Dwie nakładające się muszle zamykają się szczelnie, zapewniając higieniczne przechowywanie pieczywa.

Górna pokrywa jest na zawiasie dzięki temu mamy nieskomplikowany dostęp. Dzięki zastosowaniu w Breadboy tylnych otworów wentylacyjnych, które umożliwiają cyrkulację powietrza, pieczywo utrzymuję dłużej świeżość i błyskotliwy zapach.

Oprócz swej oczywistej funkcji chlebak pełni także rolę dekoracyjną. Dlatego ważny jest dobór stosownego chlebaka, jednocześnie pod względem kolorystyki jak i materiału, z którego został wyprodukowany. Gwarancją jakości produktu jest światowa renoma niemieckiej marki Wesco, która od 1867 roku stwarza wyśmienite akcesoria dla gospodarstw domowych.

pięknie skomponuje się z innymi produktami tej marki. Nie nadaję się do mycia w zmywarce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.