Menu

Pojemnik na pieczywo Grandy czarny

Cechy produktu

  • Producent Wesco 

Opis

Chlebak marki Wesco wytwarzany z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo i chromowanego uchwytu. Grandy to oryginalna budowa z lat 40. XX wieku! Pokrywa zamyka się szczelnie, gwarantując higieniczne przechowywanie pieczywa.

Górna pokrywa jest na zawiasie dzięki czemu mamy nietrudny dostęp. Dzięki zastosowaniu w Grandy tylnych otworów wentylacyjnych, które zezwalają na cyrkulację powietrza, pieczywo utrzymuję dłużej świeżość i piękny zapach.

Chlebak jest potrzebnym elementem wyposażenia każdej kuchni dlatego powinien być praktyczny i funkcjonalny. Oprócz swej oczywistej funkcji chlebak pełni także rolę dekoratywną. Dlatego ważny jest wybór optymalnego chlebaka, jednocześnie pod względem kolorystyki jak i materiału, z którego został wytwarzany.

Gwarancją jakości produktu jest światowa renoma niemieckiej marki Wesco, która od 1867 roku tworzy wyśmienite akcesoria dla gospodarstw domowych. atrakcyjnie skomponuje się z innymi produktami tej producenta.

Nie nadaję się do mycia w zmywarce.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.