Menu

Pojemnik na pieczywo Grandy czerwony

Cechy produktu

  • Producent Wesco 

Opis

Wesco rewelacyjny chlebak pojemnik na chleb
Wesco idealny, dzięki której obfite starszy brat Wesco Single grandy w stylu lat-tych, jest to must-have dla sympatyków retro. Na Wesco rewelacyjny rewelacyjnie nadaje się do przechowywania chleba, pieczywa, ciast albo innych smakołyków, nie zawiera zgodnie z własnym życzeniem.
wyprodukowana z wysokiej jakości blachy stalowej malowanej proszkowo, wyekwipowane w tylnego otworów wentylacyjnych, metalowym uchwytem i zawiasami olśniewa tej chlebak i wyznaczają kolorowe akcenty w popularnych kolorach Wesco, w kuchni, łazience albo w biurze. Jej wymiar to wyśmienite rozwiązanie do przechowywania kilku pasty, bułki, i można go jednoczy się nie zajmuje dużo miejsca w kuchni.
Na Wesco genialny harmonizuje z wieloma genialnymi Wesco artykułów, takich jak do Single Boy kosz na śmieci, w Twoim gospodarstwie domowym, które jedna wyszukana sylwetka posiadają i z jej funkcjonalnością i nieśmiertelnym profilu stwarza doskonałe jednostkę w popularnym stylu retro.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.