Menu

Pojemnik na pieczywo Grandy Wesco czarny (W-235101-62)

Cechy produktu

  • Producent Wesco 

Opis

Chlebak producenta Wesco wytworzony z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo. Single Grandy to oryginalna kompozycja z lat 40. XX wieku! Pokrywa zamyka się szczelnie, zapewniając higieniczne przechowywanie pieczywa.

Dzięki zastosowaniu w Single Grandy tylnych otworów wentylacyjnych, które pozwalają na cyrkulację powietrza, pieczywo utrzymuję dłużej świeżość i błyskotliwy zapach. Chlebak jest potrzebnym elementem wyposażenia każdej kuchni dlatego powinien być poręczny i użyteczny.

Oprócz swej oczywistej funkcji chlebak pełni także rolę dekoracyjną. Dlatego ważny jest dobór trafnego chlebaka, jednocześnie pod względem kolorystyki jak i materiału, z którego został stworzony. Gwarancją jakości produktu jest światowa renoma niemieckiej marki Wesco, która od 1867 roku stwarza doskonałe akcesoria dla gospodarstw domowych.

pięknie skomponuje się z innymi produktami tej firmy....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.