Menu

Pojemnik na pieczywo Single Grandy szary

Cechy produktu

  • Producent Wesco 

Opis

Single breadboy chlebak Wesco pojemnik na chleb
Wesco Single breadboy, oryginalny towar z domu do chleba WESCO, minimalny brat Wesco breadboy, klasyk wśród skrzynek, jest to must-have dla sympatyków retro. Na Wesco Single breadboy wykonana jest z dwoma połowa muszle, od których górna podczas otwierania do tyłu ciele i porzuci eine großzügige otwór, chromowana stopa będzie Brotkastens brzmią naturalnie do nadzwyczajnego stylu retro i stylu vintage. Na Wesco Single breadboy jest wyposażona w otworów wentylacyjnych na tylnym panelu, która zapewnia słuszne cyrkulację powietrza i świeże zapewniają. Na Wesco Single breadboy wyśmienicie pasuje do przechowywania chleba, pieczywa, ciast lub innych smakołyków, nie mieści zgodnie z własnym życzeniem.
stworzona z wysokiej jakości blachy stalowej malowanej proszkowo, wytwarzane ze stali nierdzewnej i chromowanej podstawy, wyposażone w tylnego otworów wentylacyjnych, metalowym uchwytem i zawiasami oszałamia tej chlebak i wyznaczają kolorowe akcenty w modnych kolorach Wesco, w kuchni albo w biurze. Jej wymiar to genialne rozwiązanie do przechowywania chleba albo bułek, i można go zespaja się nie zajmuje dużo miejsca w kuchni.
Kocioł na Wesco Single breadboy współgra z wielu perfekcyjnych produktów, takich jak do Wesco Pushboy kosz na śmieci, albo do cookware, w Twoim gospodarstwie domowym, które jedna stylowa sylwetka posiadają i z jej funkcjonalnością i nieśmiertelnym kształcie generuje wyśmienite jednostkę w lubianym stylu retro i Vintage Look.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.