Menu

Pojemnik na pieczywo zielony Grand Wesco (W-235201-20)

Cechy produktu

  • Producent Wesco 

Opis

Chlebak firmy Wesco wykonany z wysokiej jakości stali lakierowanej proszkowo i chromowanego uchwytu. Grandy to oryginalna konstrukcja z lat 40. XX wieku! Pokrywa zamyka się szczelnie, zapewniając higieniczne przechowywanie pieczywa.

Górna pokrywa jest na zawiasie dzięki czemu mamy nietrudny dostęp. Dzięki zastosowaniu w Grandy tylnych otworów wentylacyjnych, które umożliwiają cyrkulację powietrza, pieczywo utrzymuję dłużej świeżość i ładny zapach.

Chlebak jest niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni dlatego powinien być praktyczny i ergonomiczny. Oprócz swej oczywistej funkcji chlebak pełni także rolę ozdobną. Dlatego ważny jest dobór trafnego chlebaka, jednocześnie pod względem kolorystyki jak i materiału, z którego został tworzony.

Gwarancją jakości towaru jest światowa renoma niemieckiej marki Wesco, która od 1867 roku generuje genialne akcesoria dla gospodarstw domowych. spektakularnie skomponuje się z innymi produktami tej producenta.

Nie nadaję się do mycia w zmywarce....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.