Moje konto
  • Haier HRZ-98 Haier HRZ-98
  • Haier HRZ-98 Haier HRZ-98
  • Haier HRZ-98 Haier HRZ-98

Haier HRZ-98

2 oferty z 2 sklepów

Producent Haier Klasa energetyczna A Szerokość 50 cm Głębokość 44 cm Sterowanie mechaniczne Poziom halasu 43 dB Zużycie energii na rok 172 kWh/rok Pojemność chłodziarki netto 74 l Pojemność zamrażarki netto 8 l WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHaier
Klasa energetycznaA
Szerokość50 cm
Głębokość44 cm
Sterowaniemechaniczne
Poziom halasu43 dB
Zużycie energii na rok172 kWh/rok
Pojemność chłodziarki netto74 l
Pojemność zamrażarki netto8 l

Lodówka Haier HRZ-98 to urządzenie niezbędne w każdym domu. Zapewnij sobie świeże i smaczne dania.

Parametry

Całość, bez wsadu, waży około 60 kg. To optymalna waga jak dla takiego urządzenia. Zapewnia stabilność i sztywność konstrukcji.

Eksploatacja

Chłodziarka, jak na wysokiej klasy sprzęt AGD przystało, spełnia wszelkie wymagania użytkowników. Istotną rzeczą jest hałas z jakim musisz się liczyć przy pracy każdego urządzenia AGD. W przypadku tego modelu, jest on niewielki. Dzięki czemu praca urządzenia nie powinna być uciążliwa, nawet gdy jest ustawiona w aneksie bądź otwartej kuchni. Wewnętrzny zamrażalnik został zamontowany w wygodnym miejscu. Dzięki temu można bez problemu wydostać z niego potrzebne produkty. Pojemnik na lód, który jest w zestawie, pozwala na tworzenie kostek lodu na potrzeby zimnych drinków czy napojów.

Podsumowanie

Podsumowując, produkt firmy Haier to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje solidnej lodówki, o dobrych parametrach. Wygoda użytkowania, łatwość aranżacji, stonowany i klasyczny wygląd oraz niskie zużycie energii i dobra cena, czynią model HRZ-98 godnym uwagi każdego kupującego.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też