Moje konto
 • Kółkowa tkana chusta do noszenia dziecka Ringsling Bykay 2014 Kółkowa tkana chusta do noszenia dziecka Ringsling Bykay 2014

Kółkowa tkana chusta do noszenia dziecka Ringsling Bykay 2014

1 oferta z 1 sklepu

Producent Bykay WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentBykay

Kółkowa chusta do noszenia dziecka Ringsling Bykay


Kółkowa chusta do noszenia dziecka Ringsling, holenderskiej marki Bykay. Tkana chusta jest bardzo łatwa w użyciu, można nosić symetryczne na jedno ramię z dzieckiem na brzuchu, na plecach lub na biodrze. Posiada w komplecie przydatną dopinaną kieszonkę na smoczek lub inny ulubiony przedmiot.

Modna chusta do noszenia dziecka, holenderskiej marki ByKay to nie tylko kawałek materiału, to produkt-uczucie, niosący niesamowite doznania i potrzebę kontaktu niczym „druga skóra”. ByKay oferuje optymalne zabezpieczenie Waszego maluszka.


Opis produktu:

 • kółkowa chusta Ringsling
 • przeznaczona do wagi dziecka 18 kg
 • tkana chusta
 • łatwa w użyciu
 • dostępna w dwóch kolorach jeansu
 • można nosić symetryczne na jedno ramię z dzieckiem na brzuchu, na plecach lub na biodrze
 • posiada w komplecie przydatną dopinaną kieszonkę na smoczek lub inny ulubiony przedmiot
 • efektowna, modna i wytrzymała
 • tkany materiał to mieszanka 52% bawełny i 48% lnu nadaje chuście kółkowej autentyczny solidny wygląd i zapewnia optymalny komfort noszenia
 • BYKAY radzi : „Wypierz chustę DENIM przed pierwszym użyciem dla osiągnięcia tak zwanego lepszego „used look” – będzie z nią dokładnie tak samo jak w parą Twoich ulubionych jeansów – im częściej je nosisz – tym lepiej wyglądają!”
 • każda chusta zapakowana jest w oryginalny kartonik i zawiera instrukcję ze zdjeciami
 • posiadają Zertyfikat Ökotex-100
 • odpowiadają normie EN 13209-2.


Kolory:

  • dark jeans/ciemy - chwilowy brak
  • light jeans/jasny

  Rozmiary:


  • długość 4,6 m

  Uwaga

  Każda chusta zawiera obszerne informacje, zdjęcia i instrukcję.

  Prosimy wziąć pod uwagę, że mogą występować pewne różnice pomiędzy kolorami widocznymi na zdjęciach, a prawdziwymi kolorami.

  * Noszenie dzieci w chustach:

  Dzieci mają "głód skóry"


  Badania prowadzone przez lekarzy Barr i Hunziker z Hospital Montreal University dowodzą, że niemowlęta i dzieci noszone w chustach są bardziej spokojne i znacznie mniej płaczą. Niemowlęta są szczęśliwe, bo w chuście czują się bezpiecznie jak w łonie matki. Czują znany im zapach, czują ciepło ciała i ruchy swoich rodziców, czują się spokojnie i całkowicie swobodnie. Oprócz tego, rodzic może szybko reagować na potrzeby dziecka.

  Ma to także ogromne znaczenie dla rodziców adopcyjnych, mogą stworzyć przez to naturalną więź, chusta jest niezwykle pomocna. Kiedy nosisz często dziecko na sobie, masz więcej szans na stworzenie dobrej i trwałej więzi.  Emocjonalny i społeczny rozwój


  W chuście będzie twoje dziecko częścią życia rodzinnego w bardzo wczesnym wieku i w sposób bardzo naturalny. Dzięki poczuciu bezpieczeństwa i komfortu jakie daje chusta – dziecko reaguje z zaufaniem na mnóstwo bodźców, które przychodzą do niego z otoczenia (zgodnie z profesor Evelin Kirkilionis, niemiecki badacz zachowań).

  Dziecko będzie rozpoznawać bodźce i reagować na nie. Badanie to wykazuje, że właściwa równowaga między bezpieczeństwem a wolnością prowadzi do lepszego poczucia bezpieczeństwa i zaufania, co
  z kolei w przyszłości będzie stanowić podstawę do pozytywnego postrzegania siebie, własnej wartości i zaufania.  Umiejętności ruchowe, równowaga i czucie


  Najważniejsze bodźce to te, które prowadzą do lepszej równowagi. Dziecko zostaje przenoszone we wszystkich kierunkach, podczas gdy rodzic trzyma je w równowadze. Umiejętności ruchowe i dotykowe rozwijają się także przez wszystkie ruchy i dotyk.  Lepszy rozwój bioder i kręgosłupa


  Dziecko siedzi w chuście w sposób bardzo naturalny, nieco wygięte do tyłu i z rozłożonymi nóżkami. Tak jak wcześniej w pozycji płodu, dziecko będzie podkurczać swoje nóżki To nie tylko pomaga uniknąć problemów, takich jak hip-hop dysplazja, ale może być również stosowane w leczeniu tych schorzeń. Badania wykazały, że dzieci noszone w chustach mają znacznie mniej chorób kręgosłupa. Jest też błędem przekonanie, że noszenie dziecka jest szkodliwe dla kręgosłupa rodzica – to nie jest prawdą! Chusta zapewnia lepszą postawę
  i dobry rozwój mięśni pleców.  Kolki i refluks


  Postawa i ruch zapewnia lepsze krążenie i trawienie, co zmniejsza kolki. Dzieci, które cierpią z powodu refluksu często czują się lepiej, gdy są w pozycji pionowej jaką zapewnia chusta.


  Karmienie piersią, zawsze i wszędzie


  Zalety noszenia dziecka w chuście i karmienie piersią pokrywają się: dzięki tym obu sposobom ofiarujesz swojemu dziecku najbardziej naturalny fundament życia. Tylko trochę praktyki, a karmienie dziecka w chuście może być wykonane z najwyższą swobodą i komfortem.


  Na rękach nosić – bez użycia rąk!


  Podczas noszenia dziecka w chuście, masz wolne ręce, jednocześnie zachowując fizyczny kontaktu z dzieckiem. Pozwala to swobodnie wykonywać swoje codzienne obowiązki. W celu zapewnienia bezpieczeństwa, musisz mieć w każdej chwili pełną świadomość, że nosisz dziecko.


  Chusta w porównaniu z wózkiem
  Chusta jest mała i dlatego też może zawsze ci towarzyszyć, to znaczy nie musisz prowadzić wózka, pakować go auta, prosić o pomoc przy wprowadzeniu do autobusu. Chusta jest niezwykle przydatna podczas podróży środkami transportu publicznego, ponieważ dziecko można mieć zawsze przy sobie. Chusta jest wielofunkcyjna i może być również używana jako koc lub pled. Oprócz tego chusta jest stosunkowo tania i będzie rosnąć wraz z dzieckiem. Można uniknąć złości w zatłoczonych centrach handlowych i na ulicach, nie potykać się o innych spacerowiczów. W zamian otrzymasz wiele "oohh" i "aahh" jak pięknie wyglądacie, jak słodko śpi dziecko, możesz być spokojnym i dumnym rodzicem . Nadal masz wolne ręce dla swojego partnera lub pozostałych dzieci. Połączenie chusty i wózka buggy może być bardzo wygodne podczas transportu dwójki dzieci, rodzeństwa rok po roku lub dzieci w tym samym wieku. Jedno dziecko niesiesz w chuście, drugie jedzie w wózku.

  Warto wziąć pod uwagę, że BYKAY holenderska marka, stworzona przez Kay Poelen - kobietę z pasją, mamę czwórki dzieci szukającą najlepszych rozwiązań dla siebie, swoich pociech i wszystkich rodziców, aby rodzicielstwo było dla nich najwspanialszym momentem ich życia!

  Komentarze i pytania

  Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.