Moje konto
  • AEG BMG 5612 AEG BMG 5612
  • AEG BMG 5612 AEG BMG 5612

AEG BMG 5612

4 oferty z 4 sklepów

Producent AEG Miejsce pomiaru ramię Automatyczne pompowanie tak Funkcja czasu i daty tak Pomiar pulsu tak Sposób pomiaru oscylometryczny WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Ciśnieniomierz naramienny AEG BMG 5612

… ciśnienia krwi: Skurczowe: 60 do 260 / Rozkurczowe: 40 do 199 mmHg, • Zakres pomiaru tętna: 40 do 180 uderzeń na minutę, • Wyświetla 3 wartości (ciśnienie skurczowe, rozkurczowe, tętno), • Rozpoznanie arytmii (nieregularne bicie serca), • 3 x 40 ustawień, • Idealnie dla 3 osób, • Średnia z ostatnich 3 pomiarów, • Idealne celem sprawdzania długoterminowych pomiarów, • Wyświetla czas i datę, • Długi …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Ciśnieniomierz naramienny AEG BMG 5612

… łatwy w odczycie wyświetlacz LCD, • Łatwa obsługa dzięki dużym przyciskom operacyjnym, • Ustawienia pomiaru zgodne z systemem ewaluacji organizacji WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), • Zakres pomiaru ciśnienia krwi: Skurczowe: 60 do 260 / Rozkurczowe: 40 do 199 mmHg, • Zakres pomiaru tętna: 40 do 180 uderzeń na minutę, • Wyświetla 3 wartości (ciśnienie skurczowe, rozkurczowe, tętno), • Rozpoznanie …

Dostępność sprawdź w sklepie →

MediaMarkt.pl

★★★★★
3996 opinii

Ciśnieniomierz AEG BMG 5612

Ciśnieniomierz AEG BMG 5612

Ciśnieniomierz AEG BMG 5612

Dostępny od ręki  ✓

Saturn

★★★★★
2387 opinii

Ciśnieniomierz AEG BMG 5612

Ciśnieniomierz AEG BMG 5612

Ciśnieniomierz AEG BMG 5612

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAEG
Miejsce pomiaruramię
Automatyczne pompowanietak
Funkcja czasu i datytak
Pomiar pulsutak
Sposób pomiaruoscylometryczny

Dbasz o zdrowie swoje i swoich bliskich? Musisz kontrolować swoje ciśnienie? Sprawdź ciśnieniomierz AEG-Electrolux BMG 5612, który skutecznie ułatwi Ci dbanie o własne zdrowie. Co roku w Polsce problem z nadciśnieniem tętniczym dotyka około 9 milionów dorosłych ludzi, co stanowi niemal 30% populacji. Głownie z powodu dużej ilości powikłań i komplikacji zdrowotnych nadciśnienie nazywane jest przez lekarzy "cichym zabójcą". Strzeżmy się przed nim i regularnie kontrolujmy stan swojego ciśnienia.

Specyfikacja

Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, iż nadciśnienie nie jest jedynie niegroźną przypadłością, lecz pełnoprawną, ciężką chorobą. O tyle przebiegłą, iż wyniszcza organizm, nie dając początkowo wielu widocznych objawów. Z czasem niszczy nasze naczynia krwionośne, nerki i prowadzi do zawałów mięśnia sercowego. Lekarze uczulają na to, że sporadyczne mierzenie ciśnienia podczas wizyty w gabinecie nie wystarcza do prawidłowego kontrolowania ciśnienia krwi i nie daje pełnej możliwości oceny, czy leczymy się prawidłowo. Dlatego konieczna jest dodatkowa kontrola ciśnienia w domu. Ponieważ oferta ciśnieniomierzy automatycznych na rynku jest ogromna i często trudno podjąć decyzję, jaki aparat wybrać, mamy dla Was propozycję sprzętu AEG-Electrolux BMG 5612, a także innych w tej kategorii. Model BMG 5612 zakłada się na ramię. Za sprawą wyraźnego wyświetlacza bez problemu poznasz wynik pomiaru. Nie będą z tym miały z tym trudności nawet osoby starsze, i skarżący się na słabszy wzrok. Model ten oferuje także opcje zegara oraz kalendarza. Dzięki temu łatwiej ustalimy datę ostatnich pomiarów. Dzięki funkcji automatycznego pompowania rękawa nie musimy obawiać się, że źle przygotujemy urządzenie do pomiaru.

Użytkowanie i porady

Przed użyciem urządzenia warto zapoznać się z instrukcją obsługi, która zawiera wszelkie informacje niezbędne do dokonania prawidłowego pomiaru ciśnienia. Istotnym jest też, aby osoba badana nie odczuwała zmęczenia fizycznego czy stresu. Bezpośrednio przez pomiarem warto odpocząć przez kilka minut na siedząco. Pamiętajmy, nie mierzmy ciśnienia zaraz po dużym posiłku. Aby pomiar był miarodajny nie powinno się palić ani pić alkoholu. Do badania przygotuj lewą rękę - chyba, że lekarz zaleci inaczej. Przed założeniem mankietu ciśniomierza, zdejmij z ręki zegarek i wszelkie ozdoby z reki takie jak bransoletki, pierścionki itd. Mankiet musi być założony bezpośrednio na odkrytą rękę. Podczas pomiaru ciśnienia nie powinno się rozmawiać, odchylać, rozglądać czy siedzieć skrzywionym. Ręka z mankietem musi być ustawiona i podparta w łokciu tak, aby mankiet był w linii prostej z sercem. Przed pomiarem powinniśmy się także rozluźnić, wziąć kilka głębszych wdechów.

Podsumowanie

Przy wyborze ciśnieniomierza, warto zastanowić się kto będzie korzystał z tego aparatu. Po wstępnym wybraniu urządzenia, warto przejrzeć szczegółową specyfikację techniczną danego modelu. Ważna jest też kwestia gwarancji, w końcu taki aparat to urządzenie na długie lata. Aparat do mierzenia ciśnienia AEG-Electrolux BMG 5612, to urządzenie idealne dla wielu osób, które potrzebują solidnego ciśnieniomierza. Warto posiadać sprzęt tego typu, bo to pierwszy instrument, dzięki któremu możemy określić stan naszego ciała. Sprawdź ceny AEG-Electrolux BMG 5612 i zdecyduj czy to urządzenie dla Ciebie.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Duży wyświetlacz, możliwość pomiarów w trzech osobnych bankach pamięci (żona, ja i sąsiadka :)), czytelne wyniki, tylko b. małe wyświetlanie daty - w górnej linijce, i rękaw dostosowany do raczej korpulentnych rąk. Ramię nawet dorosłej osoby, ale z małym obwodem utrudnia przeprowadzenie skutecznego pomiaru. Poza tym OK. W tej klasie cenowej to dobry wybór. ★★★★☆
Darek
2013-04-04

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też