Menu

Beurer BC 58

Cechy produktu

  • Producent Beurer 
  • Miejsce pomiaru nadgarstek 
  • Automatyczne pompowanie tak 
  • Funkcja czasu i daty tak 
  • Pomiar pulsu tak 
  • Sposób pomiaru oscylometryczny 

Opis

Opis marketingowy:W pełni samoczynny pomiar na ramieniuEkran dotykowy2 x 60 miejsc w pamięciWykrywanie arytmii: Ostrzeżenie w sytuacji ewentualnego zaburzenia rytmu sercaŚrednia wszystkich zapisanych maesured wartości i rano i wieczorem ciśnienie krwi w ciągu ostatnich 7 dniZ kablem USB i oprogramowania HealthManager pobrania gratisowo na: PobierzObliczanie średniejDuży, przystępny do odczytania ekran LCDNadaje się do użytku z zasilaczemSygnalizacja błędów operacyjnychAutomatyczna preselekcja ciśnienia i deflacjiDla wyższych obwodach 22-30 cm ramięGodzina i dataFunkcja automatycznego wyłączaniaZaw. Baterie i worek do przechowywaniaWskaźnik wymiany bateriiWyrób medyczny,typ:Ciśnieniomierz naramienny,wyświetlacz:Tak,artykuł medyczny:Tak,Pomiar ciśnienia krwi:Tak,Rozpoznanie arytmii:Tak,Pomiar tętna:Tak,Średnia pomiarów:Tak,Pamięć pomiarów:Tak,liczba zapamiętywanych pomiarów:2X60,Funkcje użytkowe:automatyczne wyłączaniedata i godzinawskaźnik zużycia bateriizłącze PC,Obwód:22, 30 cm,Wyposażenie:bateriekabel USB,Waga z opakowaniem:406 g,wymiary opakowania (Szer/Wys/Gł):105x105x100 mm,Strona www produktu:http://www.beurer.com/web/en/products/bloodpressure/upper_arm/BM-58

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
ola1810 - Wystawiona 6 lat temu
Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. Jest też kabel do podłączenia do komputera. Oprogramowanie bez problemu do darmowego pobrania ze strony producenta po rejestracji. Więc wcale nie trzeba kupować. Duży wyświetlacz - super. Możliwość obsługi pomiarów dla 2 osób bardzo dobra.

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.