Menu

Boso CLASSICO

Cechy produktu

  • Producent Boso 

Opis

wytworny, nowoczesny ciśnieniomierz zegarowy z manometrem aneroidowym niepodatnym na wstrząsy i nadmierny wzrost ciśnienia. Mankiet łączy się z manometrem podwójnym przewodem koncentrycznym (2-w-1) zakończonym wygodnym szybkozłączem.

Boso Classico jest ekonomiczną alternatywą dla modelu boso Classic, a wśród lekarzy zaopatrujących się w naszym sklepie, zadowala się największą popularnością. Opatentowany system 2-w-1 - jeden przewód ciśnieniowy ma wszystkie mocne strony systemu dwuprzewodowego dzięki zastrzeżonej technologii wewnętrznego przewodu ciśnieniowego.cechy szczególne ciśnieniomierza CLASSICO:Tarcza 60 mm średnicyOdporny na wstrząsy, manometr jest broniony przed urazami mechanicznymiKarbowana gruszka zintegrowana z manometrem, a także ochronną łyżkąManometr zabezpieczony przed nadmiernym wzrostem ciśnienia i zaopatrzony w nierdzewny mechanizmMaksymalny błąd pomiaru +/- 3 mm HgObudowa manometru jest wytworzona z wysokojakościowej stali chromowanej.

Czarne wykończenia.Pierścień wokół tarczy w odcieniu czarnymDodatkowy nakładany gumowy pierścień wokół tarczy dodatkowo broniący przed urazami.przewód 2-w-1 z metalowym przyłączem śrubowym w odcieniu czarnym umożliwiającym ławą wymianę mankietu.Mankiet standardowy na obwód ramienia 22-32 cm.szczególnie dostępna cena w klasie ciśnieniomierzy o najwyższej jakości.duża i ergonomiczna gruszka pompki pozwala na szybką inflację.

Instrukcja obsługi ciśnieniomierzy zegarowych boso dostępna jest na dodatek wersja ciśnieniomierza boso Classico z zestawem 3 mankietów o zróżnicowanych wymiarach, szczególnie przydatna typowo dla lekarzy rodzinnych i dla pogotowia ratunkowego.Wg badań instytutu GfK wśród niemieckich lekarzy rodzinnych w Lipcu 2005 r.

75% niemieckich lekarzy rodzinnych stosuje instrument producenta Boso Bosch+Sohn! nowatorska budowa mechanizmu pomiarowego pochłania nawet wstrząsy powstałe przy upadku instrumentu.Brak uszkodzeń, żadnych skarg, żadnych napraw.

Porównaj poszczególne ciśnieniomierze marki boso i sprawdź przystępne wymiary mankietów. Właściwości ciśnieniomierzy boso i wynikające z nich korzyści Cecha aparatu do mierzenia ciśnieniaKorzyść dla użytkownika aparatu pomiarowegoodporność na wstrząsydługi okres używania przy dobrych wyszczególnioniachrzadka kalibracjaprawidłowy odczyt, niskie koszty wykorzystywaniamanualna metoda pomiarudokładność pomiaruuznana markatrwałość i wiarygodność wynikuanatomiczny kształtporęczność w niełatwych sytuacjach, np.

w pogotowiuwykonanie z wysokiej jakości trwałość i zadowolenie z użytkowaniaSystem przewodów:2 w 1Rozmiar mankietu:22-32 cmZasilanie:Gwarancja:24 miesięceKod UMDNS/CPV/UNSPSC:16156 / 33124100-6 / 42181601Allegro:Tak...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.