Menu

Esperanza Vitality

Cechy produktu

  • Producent Esperanza 
  • Miejsce pomiaru ramię 

Opis

Ciśnieniomierz naramienny Esperanza VITALITYNie czekaj i już dziś zadbaj o swoje zdrowie!Nadciśnienie tętnicze jest aktualnie jedną z najczęstszych chorób jaka dotyka szczególnie osoby otyłe i starsze. Nieleczone może być przyczyną wielu poważnych chorób, dlatego tak wyjątkowo ważna jest regularna kontrola ciśnienia tętniczego.

Nie niezbędnie musi odbywać się ona w przychodni czy innych punktach opieki medycznej - takie bez problemu można wykonać w domu, należy tylko zakupić do tego celu stosowne urządzenie.Nowy, wysokiej jakości ciśnieniomierz naramienny z pokaźnym, czytelnym wyświetlaczem LCD.

Estetycznie wyprodukowany, prosty w obsłudze. Zapewnia staranny pomiar ciśnienia skurczowego, ciśnienia rozkurczowego, a także pulsu.nadzwyczajny pomysł na podarek dla osób starszych.Jak poprawnie zmierzyć ciśnienie w domu?trafne urządzenie to nie wszystko, aby dokonać korzystnego pomiaru konieczna jest jeszcze wiedza na ten temat.

Ważne jest by na ok. 10-15 minut przed wykonaniem pomiaru nie wykonywać żadnych gwałtownych ruchów czy innej energiczności fizycznej (wchodzenie po schodach, po spacerze) - w przeciwnym razie wynik badania będzie nieprawidłowy.

Należy spokojnie usiąść, odpocząć a następnie zapiąć opaskę ciśnieniomierza na ramieniu (pamiętaj o tym żeby ręka była komfortowo oparta np. O blat stołu) i rozpocząć badanie.zalety towaru:- produkt nowy, wysokiej jakości;- wykonany z najkorzystniejszych tworzyw;- ciśnieniomierz nadgarstkowy;- wyekwipowany w pokaźny, czytelny ekran LCD;- urządzenie dokonuje pomiaru ciśnienia skurczowego (SYS), ciśnienia rozkurczowego (DIA), a także pulsu (BPM);- zapewnia dokładny i szybki pomiar;- przeznaczony w szczególności osobom posiadającym problemy z nadciśnieniem;- innowacyjny design;- estetyczne wykonanie;- prosta obsługa;- lekki i poręczny;- nietrudny w przechowywaniu i przenoszeniu;- dokument CE;- idealny pomysł na podarunek dla osób starszych;Specyfikacja technologiczna:- wariant ciśnieniomierza: naramienny;- metoda pomiaru: oscylometryczna;- ekran: 4 liniowy LCD;- maksymalna pojemność pamięci: 90 pomiarów;- regulacja mankietu: w zakresie 22-32 cm- zasilanie: bateryjne, 4x AAA (brak w komplecie);- kolor opaski: czarny;- kolor urządzenia: biały;- waga produktu: 0,5 kg;Zakres pomiaru:- ciśnienie: 0-300 mmHg (0-40 kPa);- puls: 40-199 uderzeń/min;staranność pomiaru:- ciśnienie: ±3mmHg (0,4 kPa) w temp.

otoczenia 15-25 °C oraz ±6mmHg (0,8 kPa) w temp. Otoczenia 10-14 °C i 26-40°C;- puls: ±5%;rozmiary wyświetlacza:- długość: 90 mm;- szerokość: 55 mm;towar zapakowany w estetyczne, oryginalne pudełko....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.