Moje konto
  • TechMed TMA-6000 TechMed TMA-6000
  • TechMed TMA-6000 TechMed TMA-6000
  • TechMed TMA-6000 TechMed TMA-6000

TechMed TMA-6000

5 ofert z 5 sklepów

Producent TechMed Miejsce pomiaru ramię Automatyczne pompowanie tak Funkcja czasu i daty tak Pomiar pulsu tak Sposób pomiaru oscylometryczny WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ELECTRO.pl

★★★★★
67059 opinii

TECH-MED TMA-6000 + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

TECH-MED TMA-6000 + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

TECH-MED TMA-6000 + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Wszystkie modele ciśnieniomierzy naramiennych sygnowane markami TECH-MED są zalecane przez zespół promocji Instytutu Kardiologii w Warszawie Aninie.

Dostępny od ręki  ✓

OleOle!

★★★★★
13969 opinii

Tech-Med TMA-6000

Tech-Med TMA-6000

… Instytutu Kardiologii - aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów stale współpracujemy z Jednostkami Służby Zdrowia, dzięki czemu mamy możliwość doskonalenia jakości naszych produktów i usług. Jesteśmy dumni z faktu, iż nasze aparaty do pomiaru tętniczego ciśnienia krwi otrzymały rekomendację Instytutu Kardiologii w Warszawie – Aninie. Model TMA - 6000 łączy w sobie najwyższą jakość wykonania …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Media Expert

★★★★☆
752 opinie

Ciśnieniomierz TECH-MED TMA-6000

Ciśnieniomierz TECH-MED TMA-6000

Ciśnieniomierz naramienny zapamiętujący 60 pomiarów, z funkcją czasu, daty, pomiaru pulsu oraz rozpoznawania arytmii serca.

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
31173 opinie

Tech-Med TMA-6000

Tech-Med TMA-6000

… Kardiologii - aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów stale współpracujemy z Jednostkami Służby Zdrowia, dzięki czemu mamy możliwość doskonalenia jakości naszych produktów i usług. Jesteśmy dumni z faktu, iż nasze aparaty do pomiaru tętniczego ciśnienia krwi otrzymały rekomendację Instytutu Kardiologii w Warszawie – Aninie. Model TMA - 6000 łączy w sobie najwyższą jakość wykonania i nowoczesne …

Dostępność sprawdź w sklepie →

CIŚNIENIOMIERZ TECH-MED TMA-6000 AUTOMATYCZNY NARAMIENNY

Cyfrowy ciśnieniomierz automatyczny naramienny Specyfikacja: • Całkowicie automatyczny, pomiar na ramieniu za pomocą jednego przycisku • Funkcja rozpoznawania arytmii serca • Duży wyświetlacz cyfrowy • Technologia Fuzzy Logic •...

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentTechMed
Miejsce pomiaruramię
Automatyczne pompowanietak
Funkcja czasu i datytak
Pomiar pulsutak
Sposób pomiaruoscylometryczny

Potrzebujesz dobrego urządzenia mierzącego ciśnienie tętnicze? Przyjrzyj się opisywanemu ciśnieniomierzowi marki TechMed. Przeczytaj opis i nasze porady odnoszące się do prawidłowego mierzenia ciśnienia i zdecyduj, czy ten sprzęt spełnia Twoje wymagania. Jak stwierdzić, czy nasze ciśnienie krwi jest prawidłowe? Wartości ciśnienia można zmierzyć korzystając z ciśnieniomierza, a pierwszego pomiaru dokonuje zwykle lekarz. Wynik wyrażony jest wtedy w milimetrach słupka rtęci [mm Hg]. Nadciśnienie można rozpoznać, gdy podczas prawidłowo przeprowadzanych pomiarów ciśnienia stwierdzimy, że jego wartość przekracza granicę 140mm Hg dla ciśnienia skurczowego i/lub 90mm Hg dla ciśnienia rozkurczowego.

Specyfikacja

Nadciśnienie tętnicze jest jedną z poważniejszych chorób naszych czasów. Podstępna, nie dająca początkowo objawów, często bagatelizowana i nieleczona, prowadzi do poważnych problemów z sercem, i w konsekwencji może doprowadzić do udaru mózgu i śmierci. Warto samemu badać swoje ciśnienie. Lekarze są zgodni, że podstawą jest samokontrola, pomiary dokonywane przy okazji rutynowych badań w gabinecie - to za mało. Ciśnieniomierz ten zakłada się na ramię. Dzięki wyraźnemu ekranowi bezproblemowo sprawdzisz wynik pomiaru. Wielkość wyświetlanych informacji docenią także osoby starsze oraz cierpiące z powodu niedowidzenia. Dzięki wbudowanemu zegarowi oraz datownikowi, możemy sprawdzić datę i godzinę, co pozwoli nam regularnie prowadzić pomiary ciśnienia. Za sprawą funkcji automatycznego pompowania szybko i pewnie przygotujemy aparat do pracy. Bez obaw o to, że rękaw będzie źle wypełniony powietrzem itd.

Użytkowanie i porady

Aby dokonywać dokładnych pomiarów warto zapoznać się z treścią ulotki, która określa wszelkie niezbędne parametry niezbędne do dokonania dokładnego pomiaru. Jest też kilka pomniejszych czynników takich jak temperatura ciała czy poziom stresu i zmęczenia. Ważnym jest, aby przez pomiarem przez kilka minut odpocząć. Nie mierzmy ciśnienia także po obfitym posiłku. Aby dobrze przygotować się do pomiaru należy nie pić alkoholu ani nie palić. Mankiet urządzenia musi być zapięty na gołej skórze. Na ręku nie powinno być żadnej biżuterii ani zegarka. Podwinięty rękaw nie powinien uciskać ręki ani leżeć na mankiecie aparatu. Mankiet ciśnieniomierza w urządzeniu nadgarstkowym załóż tak, aby dłoń była skierowana w górę. Sam mankiet powinien znajdować się nie dalej niż 1,5-2 cm od dłoni. W przypadku aparatu na ramię, przed założeniem mankietu lekko naciśnij tętnicę dwoma palcami 2-3 cm ponad łokciem, tak by określić, w którym miejscu najmocniej wyczuwalny jest puls. Przy mankiecie naramiennym ręka powinna znajdować się na tym samym poziomie co serce. Przed pomiarem rozluźnijmy dłonie oraz całe ciało. Następnie utrzymując rękę na poziomie serca - rozpocznij pomiar ciśnienia. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie utrzymać ręki nieruchomo przez tych kilkanaście sekund, możesz użyć czegoś miękkiego by podeprzeć ramię. Pamiętaj, że przy pomiarach ciśnienia nie powinno odchylać się, rozmawiać ani rozglądać na boki.

Podsumowanie

Warto też pamiętać, że od jakości wybranego aparatu zależy dokładność pomiarów, a tym samym nasze zdrowie. Dokonując zakupu pamiętajmy też, że aparat ma nam służyć przez lata, nie szukajmy więc tzw. „okazji”, tylko wybierzmy ciśnieniomierz z 2-3-letnią gwarancją, renomowanej, która posiada punkty serwisowe w naszym kraju. Aby kontrolować swoje ciśnienie, a tym samym zdrowie, zaopatrz się w odpowiedni ku temu aparat. Jeśli jesteś w grupie podwyższonego ryzyka zawału, pomyśl nad ciśnieniomierzem TechMed TMA-6000. Sprawdź jego specyfikację i zdecyduj. Ten zakup może kiedyś uratować Twoje zdrowie czy może nawet życie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też