Menu

Cooler / schładzacz do Wina Vacu Vin brązowy ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Cechy produktu

  • Producent Vacu Vin 

Opis

Cooler / schładzacz do Wina Vacu Vin brązowy. Wysmakowany schładzacz wyglądem przypominający kwiat tulipana. Cooler to pomysłowy gadżet, który pozwala bardzo szybko schłodzić napój w butelce i przez dłuższy czas utrzymać niską temperaturę wina.

Schładzacz przypomina rękaw, który dostosowuje się przy pomocy rzepa do butelki. Na zewnątrz cooler pokryty tkaniną wykończony wykwintną lamówką, wewnątrz znajduje się wkład chłodzący. Jest dedykowany do butelek o pojemności od 700 ml do 1 litra.Schładzacz w ciągu 5 minut oziębia wino bez zapotrzebowania długookresowego chłodzenia butelki w lodówce.

Wino pozostaje zimne poprzez kilka godzin. Przed pierwszym i każdym kolejny zastosowaniem schładzacz należy umieścić w zamrażarce na co najmniej 4 godziny lub całą noc. Nieużywany schładzacz najlepiej trzymać w zamrażarce, dzięki czemu będzie gotów do zastosowania w dowolnej chwili.

Schładzacz nadaje się do wielokrotnego wykorzystania i jest nad wyraz trwały. Kolor: brązowy,rozmiary: opakowanie: 22 x 15 x 4,3 cm,Materiał:tworzywo sztuczne, wkład chłodzący,Gwarancja: 2 lata. ODBIERZ RABAT 5% NA PIERWSZE ZAKUPY

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.