Menu

Adler AD 1247

Cechy produktu

  • Producent Adler 
  • Pojemność 1.7 l
  • Wskaźnik poziomu wody tak 
  • Obrotowa podstawa tak 
  • Moc grzałki 2600 W
  • Kolor srebrny, czarny 

Opis

znaczny solidnie produkowany, dla całej rodziny, pozwala na jednocześnie gotowanie wody, jak i jej podgrzewanie w zakresie od 55 do 100 stopni C. Jest to niezwykle wykorzystaneczne przy przygotowaniu naparów ziołowych, parzeniu niektórych rodzajów herbaty, oraz w innych sytuacjach, w których zagotowana woda musiałaby nieco ostygnąć przed jej wykorzystaniem.

Ścianki czajnika tworzone są z hartowanego szkła żaroodpornego, wytrzymującego zmiany temperatury i wstrząsy. Pokaźny wskaźnik poziomu wody od 0,6 do 1,7 litra, pozwala ugotować tylko tyle wody ile potrzeba, dzięki temu zużywa mniej prądu.

W podstawie jest umieszczony panel sterowania. Wytwarzany jest on z polerowanej stali szlachetnej. Jego kształt w połączeniu z pozostałymi stalowymi elementami podkreślają design. Cztery stalowe przyciski, dwie lampki kontrolne i ekran LCD, pozwalają w pełni wykorzystać możliwości urządzenia.

bardzo konkretny, pewny i wygodny uchwyt, dobrze się go trzyma. Wyprofilowanie rączki jest przypasowane do wyglądu pokrywy. Dobrze działający przycisk otwierania pokrywki umieszczony jest w górnej części rączki.

Szeroko otwierająca się pokrywka upraszcza nalewanie wody i czyszczenie. Dla wygody używania pozostał zaprojektowany obrotowy system podstawy 360o. Pozwala on na dowolne osadzanie czajnika na podstawie, tak by jego uchwyt za każdym razem znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

pokaźna potężna podstawka gwarantuje stabilność całego czajnika. Wewnątrz niej jest umieszczony zwijacz przewodu. Dzięki czemu prostemu rozwiązaniu regulujemy długość kabla zasilającego. Wielopierścieniowe połączenie czajnika z podstawą zagwarantuje jego bezpieczne wykorzystywanie i prawidłowy odczyt temperatury.

Pomimo tylu możliwości, obsługa czajnika jest wyjątkowo prosta: - Zagotowanie wody; - Napełniamy czajnik konieczną ilością wody. - szczególnie pomocna jest przy tym istotna podziałka. - Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk ON / OFF.

- Zaświecają się niebieskie diody umieszczone w stalowej płaskiej grzałce czajnika. - Wskaźnik LED pokazuję temperaturę wody. - przez szklane ścianki czajnika możemy obserwować efektowny pokaz gotowania się wody.

- Niebieskie podświetlenie, niezwykle w przyciemnionej kuchni potęguje specyficzne efekty tego zjawiska. - Woda zagotowuję się szybko, dzięki zaimplementowaniu stalowej płaskiej grzałki o mocy 2200Watów.

Pomimo tak sporej mocy, woda gotuje się względnie cicho. Gwarantuje to specjalna kompozycja stalowej grzałki, osadzonej bezpośrednio w szkle bez jakichkolwiek uszczelek. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i czajnik wyłącza się samoczynnie.

Wielostopniowy system zabezpieczeń nie pozwoli aby było inaczej. Gotowanie wody możemy w każdej chwili przerwać naciskając ponownie przycisk ON / OFF. Podgrzewanie wody: - Do przygotowania ziół, zielonej herbaty, pokarmu dla dziecka, potrzebujemy wody o niższej tem...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.