Menu

Blaupunkt EKG501

Cechy produktu

  • Producent Blaupunkt 
  • Pojemność 1.7 l
  • Wskaźnik poziomu wody tak 
  • Obrotowa podstawa tak 
  • Moc grzałki 1850 W
  • Wysokość 15 cm
  • Szerokość 24 cm
  • Kolor czarny, niebieski, biały 

Opis

EKG501 CZAJNIK SZKLANY

Czajnik elektryczny to dziś nie tylko sprzęt kuchenny, to także produkt pierwszej i składnik wyposażenia wnętrza, dlatego także użytkownicy coraz wyżej stawiają producentom poprzeczkę dotyczącą funkcjonalności, jak i wyglądu urządzenia.

NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO
Wszystkie powyższe kryteria spełnia czajnik EKG501WH marki Blaupunkt o mocy 2200W i obszerności 1,7l (min. 0,5l). Dzięki ergonomicznemu uchwytowi, obrotowej podstawce, ukrytej w płaskim dnie grzałce, a także przyciskowi automatycznie otwierającemu pokrywę, urządzenie to jest szczególnie wygodne w codziennym stosowaniu. Użytkownik nie musi się na dodatek obawiać o to, że zapomni o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik automatycznie wyłączy się po zagotowaniu wody.
w dodatku zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem i kontroler Otter, w który został wyposażony czajnik, zagwarantuje bezpieczeństwo wykorzystywania. Czajnik, aby być jeszcze bardziej użytecznym, wyśmienicie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu w trakcie nalewania wody nie rozleje się ani kropla, wskaźnik poziomu wody, który pozwala na użytkownikowi kontrolę nad ilością wody, a także specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla.

MNIEJ OSADU
EKG501WH został wyprodukowany ze szkła borowo-krzemowego, dzięki temu rozszerzoną niepodatność cieplną i mechaniczną. Materiał ten jest także mniej podatny na odkładnie się osadów, co bez wątpienia docenią użytkownicy, którzy posiadają każdego dnia do czynienia z twardą wodą, z której przygotowują swoje gorące napoje. Zaimplementowany filtr wapienny ponadto dba o to, żeby osad nie dostał się do naszego kubka. Niewątpliwie to udogodnienie doceni każda gospodyni domowa.

nowoczesnY WYGLĄD
Niebieskie podświetlenie LED widoczne od razu po włączeniu czajnika, które efektownie wygląda istotnie w ciemnym pomieszczeniu, jego stylowy szklany korpus ze stalowymi elementami dekoracyjnymi oraz białymi, lubianymi dodatkami, bez wątpienia przypadnie do gustu wszystkim osobom dbającym
o postępowy aranżacja wnętrza.EAN: 5901750501180
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT EKG501WH
typ: Elektryczny
Moc: 2200 W
pojemność: 1.7 l
Materiał: Szkło
Bezpieczeństwo: - automatyczne wyłączenie po zagotowaniu wody- Zabezpieczenie przed przegrzaniem
Kontrola temperatury: Nie
Funkcje: Obrotowa podstawa
Kolor: biały
wymiary: 215 x 158 x 241 mm
Waga: 0.98 kg
Pozostałe właściwości: wytworzony ze szkła borowokrzemowego (o rozszerzonej niepodatności grzejnej i mechanicznej, mniej podatnego na odkładanie się osadów)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.