Moje konto
  • Russell Hobbs 18554-70 Russell Hobbs 18554-70
  • Russell Hobbs 18554-70 Russell Hobbs 18554-70
  • Russell Hobbs 18554-70 Russell Hobbs 18554-70
  • Russell Hobbs 18554-70 Russell Hobbs 18554-70
  • Russell Hobbs 18554-70 Russell Hobbs 18554-70

Russell Hobbs 18554-70

5 ofert z 5 sklepów

Producent Russell Hobbs Pojemność 1 l Obrotowa podstawa tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Zadowolenie.pl

★★★★☆
3639 opinii

Russell Hobbs Czajnik Purity 18554-70

Russell Hobbs Czajnik Purity 18554-70

Czystsza, przefiltrowana woda, sprawia, że gorące napoje pachną, smakują i wyglądają lepiej. Filtr BRITA redukuje zanieczyszczenia takie jak chlor, ołów i miedź, zapobiega również odkładaniu się kamienia zydłużając żywotność czajnika. Wbudowany wskaźnik informuje o stopniu zużycia filtra i konieczności jego wymiany.

Dostępny w 3-7 dni  ✓

OleOle!

★★★★★
12009 opinii

Russell Hobbs Purity 18554-70

Russell Hobbs Purity 18554-70

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
30600 opinii

Russell Hobbs Purity 18554-70

Russell Hobbs Purity 18554-70

… firmy Brita w filtrowaniu wody. Dzięki niemu łatwo pozbędziemy się chloru i związków metali, które psują smak, zapach i wygląd przygotowywanych przez nas napojów, pozwalając cieszyć się zdrową wodą. Filtr wbudowany bezpośrednio w czajnik pozwala również zaoszczędzić czas, gdyż woda przefiltrowana od razu może zostać zagotowana. Wkład filtrujący BRITA Maxtra redukuje zanieczyszczenia, …

Dostępność sprawdź w sklepie →

MediaMarkt.pl

★★★★★
3395 opinii

Czajnik RUSSELL HOBBS Purity z systemem filtracji wody 18554-70

Czajnik RUSSELL HOBBS Purity z systemem filtracji wody 18554-70

Czajnik RUSSELL HOBBS Purity z systemem filtracji wody 18554-70

Dostępny od ręki  ✓

MERLIN
RUSSELL HOBBS Purity 18554-70. Czajnik elektryczny

RUSSELL HOBBS Purity 18554-70. Czajnik elektryczny

… lepiej. Filtr BRITA redukuje zanieczyszczenia takie jak chlor, ołów i miedź, zapobiega również odkładaniu się kamienia wydłużając żywotność czajnika. Wbudowany wskaźnik informuje o stopniu zużycia filtra i konieczności jego wymiany. Pojemność 1L (woda gotowana) / 0.5L (woda filtrowana)PojemnośćNiebieskie podświetlenie podczas gotowaniaObrotowa podstawa 360 stopni Zakryty element …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentRussell Hobbs
Pojemność1 l
Obrotowa podstawatak

Jesteś amatorem herbaty i innych ciepłych napojów przyrządzanych na bazie wody? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Idealnym urządzeniem dla Ciebie będzie czajnik elektryczny, dzięki któremu szybko zrobisz swój ulubiony, gorący napój. Przyjrzyj się opisowi czajnika Russell Hobbs 18554-70, przekonaj się, że jest to urządzenie, które sprawdzi się w Twojej kuchni.

Wskazówki i parametry

Wybierając czajnik elektryczny, zastanów się, jak często będziesz go używać i dla jakiej liczby domowników zamierzasz gotować wodę. Jednym z głównych parametrów, jakiemu należy się przyjrzeć jest pojemność czajnika. Zwykle, waha się ona 0,4-2,3 litra. Jeśli szukasz urządzenia dla 1-2 osób, to wystarczy Ci czajnik o mniejszej pojemności. Dla wieloosobowej rodziny, lepsze będzie większe urządzenie. Nie kupuj zbyt dużego urządzania jak na swoje potrzeby, gdyż gotowanie dużych ilości wody może spowodować wzrost zużycia energii elektrycznej. Urządzenie Russell Hobbs 18554-70 ma pojemność 1 l. Innymi istotnymi cechami czajnika elektrycznego są rodzaj grzałki i jej moc. Parametry te decydują o efektywności gotowania wody. Rozróżnia się 2 rodzaje grzałek: spiralne i płytowe. Spiralne są to grzałki starszego typu i wymagają gotowania minimalnie takiej ilości wody, aby ją zakryć. Główną jej wadą jest szybkie osadzanie się kamienia. Grzałka płytowa jest ukryta w dnie czajnika i minimalny poziom wody, jaką można zagotować jest dużo mniejszy niż w pierwszym rodzaju. Posiada też tę zaletę, że kamień osadza się wolniej, a jeśli już się pojawi to łatwiej jest go usunąć. Od mocy czajnika zależy, jak szybko zagotuje się woda. Oczywiście, im większa moc, tym następuje to szybciej, lecz wiąże się to także z większym zużyciem prądu. Urządzenia z grzałką spiralną mają moc w przedziale 200-2200 W, natomiast z płytową - od 600 do nawet 3100. Najlepiej jest wybierać urządzenia o mocy między powyższymi wartościami.

Cechy urządzenia

Obecnie na rynku jest spory wybór czajników elektrycznych. Posiadają one różne kształty i wykonane są z rożnych materiałów. Zwolennicy tradycyjnych urządzeń nie będą rozczarowani, gdyż niektóre z modeli są wzorowane wyglądem czajników do gotowania na gazie. Możesz wybrać taki czajnik, który najbardziej będzie odpowiadał stylowi Twojej kuchni. Urządzenia te mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, metalu, szkła czy ceramiki. Plastikowe są lekkie i mogą być w różnych kolorach. Ten rodzaj jest też przeważnie najtańszy. Czajniki wykonane ze stali są cięższe, ale dłużej utrzymują temperaturę. Efektowne są urządzenia wykonane ze szkła. Są higieniczne, aczkolwiek szybko się nagrzewają i ich cena jest dość wysoka. Czajniki ceramiczne wolno się nagrzewają i są zdrowe. Jednak są też najdroższe ze wszystkich typów. Czajniki elektryczne mogą mieć podstawę zwykłą lub obrotową. Zwykła zazwyczaj występuje w urządzeniach z grzałka spiralną i trzeba wpasować urządzenie w odpowiednie gniazdo. Czajniki z podstawą obrotową są wygodniejsze w obsłudze. Inną jej zaletą jest większa wytrzymałość. Opisywane urządzenie posiada właśnie podstawę obrotową.

Podsumowanie

Szukając odpowiedniego czajnika elektrycznego, przyjrzyj się jego cechom. Oprócz wyżej wymienionych, zwróć też uwagę na to, czy i jaki posiada filtr oraz czy posiada opcję automatycznego wyłączenia się po zagotowaniu wody. Niektóre modele posiadają dodatkowo sygnał dźwiękowy, oznaczający koniec pracy - jest to przydatna cecha. Wbrew pozorom, dość istotna jest też długość kabla czy poziom hałasu urządzenia. Czajnik elektryczny 18554-70 firmy Russell Hobbs będzie przydatnym urządzeniem w Twojej kuchni. Gotowanie wody na herbatę czy kawę zajmie Ci mniej czasu niż z użyciem tradycyjnego czajnika do gotowania na gazie. Przeanalizuj jego atrybuty i podejmij decyzję.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też