Moje konto
  • Clatronic WK 3467 Clatronic WK 3467
  • Clatronic WK 3467 Clatronic WK 3467
  • Clatronic WK 3467 Clatronic WK 3467

Clatronic WK 3467

1 oferta z 1 sklepu

Producent ClatronicPojemność 1.7 lObrotowa podstawa takMoc grzałki 2200 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentClatronic
Pojemność1.7 l
Obrotowa podstawatak
Moc grzałki2200 W

Rezygnujesz z używania tradycyjnego czajnika i gotowania wody na gazie? Wyposaż swoją kuchnię w czajnik elektryczny. W porównaniu z tym tradycyjnym, szybciej zagotuje wodę, do tego jest solidny i funkcjonalny. Przeczytaj opis urządzenia Clatronic WK 3467 i zastanów się, czy jest to urządzenie dla Ciebie.

Wskazówki i parametry

Kupując czajnik elektryczny, przemyśl przede wszystkim jak często będziesz go używać oraz uwzględnij dla jakiej liczby domowników przeznaczone będzie to urządzenie. Pojemność czajnika to jeden z kluczowych parametrów na jakie należy zwrócić uwagę. Zazwyczaj, urządzenia te, mogą zagotować maksymalnie od 0,4 do 2,3 litra wody. Większe urządzenia będą idealne dla wieloosobowych gospodarstw, natomiast dla singli czy mniejszych rodzin lepsze będą te mniejsze. Miej na uwadze, że gotowanie zbyt dużej ilości wody zużywa więcej prądu, dlatego dobrze przemyśl jaką wielkość tego parametru wybierzesz. 1.7 l to pojemność czajnika elektrycznego Clatronic WK 3467. Przy wyborze czajnika, zwróć uwagę także na moc i rodzaj grzałki. To od tych parametrów zależy efektywność gotowania wody. Masz do wyboru urządzenia z grzałką spiralną i płytową. Spiralna jest starszym typem. Aby zagotować wodę w takim czajniku, należy nalać jej przynajmniej tyle, żeby grzałka została zakryta. Jej wadą jest szybkie osadzanie się kamienia i dość trudne jego usuwanie. Grzałka płytowa ukryta została w dnie czajnika, dzięki czemu minimalna ilość wody jaką można zagotować jest o wiele mniejsza niż w pierwszym typie. Poza tym, kamień osadza się na niej wolniej i prościej go usunąć. Moc czajnika elektrycznego przekłada się na prędkość gotowania wody. Im jest ona większa, tym krótszy czas tego procesu. Nie zapominajmy jednak, że wtedy zużycie prądu również wzrasta. Czajniki elektryczne ze spiralną grzałką mają moc w zakresie od 200 do 2200 W, natomiast te z płytową - od 600 do 3100 W. Najlepszym wyborem będzie czajnik o mocy pośrodku tych wartości. W urządzeniu Clatronic WK 3467 moc wynosi 2200 W.

Cechy urządzenia

Na rynku znajdziesz wiele modeli czajników elektrycznych. Mogą mieć różnorodne kolory i kształty oraz być wykonane z rozmaitych materiałów. Dzięki temu, łatwo dopasujesz urządzenie do swoich upodobań bądź stylu swojej kuchni. Czajniki elektryczne mają obudowę zrobioną z tworzywa sztucznego, stali, szkła lub ceramiki. Te wykonane z plastiku są lekkie i mogą mieć różne kolory. Do tego są zazwyczaj najtańsze. Czajniki metalowe są cięższe, ale dłużej utrzymują temperaturę. Szklane, są higieniczne, wyglądają efektownie i elegancko, aczkolwiek szybko się nagrzewają i są dość drogie. Ceramiczne są najdroższym typem, jednak są zdrowe i nie nagrzewają się tak szybko, więc ryzyko oparzenia jest mniejsze. Podstawa czajnika elektrycznego może być zwykła lub obrotowa. W zwykłą, wyposażone są urządzenia z grzałką spiralną i należy wpasować go w odpowiednie miejsce na podstawie. Obrotowa natomiast znajduje się w czajnikach z grzałką płytową. Jest ona wygodniejsza w użytkowaniu, a także bardziej wytrzymała. Omawiany model czajnika elektrycznego posiada podstawę obrotową.

Podsumowanie

Planując zakup czajnika elektrycznego, rozważ też inne cechy niż wymienione wyżej. Warto wziąć także pod uwagę takie atrybuty jak filtr oraz opcję automatycznego wyłączania się urządzenia po zagotowaniu wody. Ciekawą opcją w niektórych modelach jest sygnał dźwiękowy, informujący o zakończeniu pracy urządzenia. Wbrew pozorom długość kabla czy poziom hałasu czajnika też może mieć znaczenie. Czajniki elektryczne są dostępne w dużym zakresie cen. Jednak swój wybór uzależnij nie tylko od tego. Przede wszystkim, zwróć uwagę na charakterystykę tego urządzenia. Z czajnikiem WK 3467 firmy Clatronic szybko zagotujesz wodę na swoja ulubioną herbatę czy kawę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.