Moje konto
  • Eldom C400 Eldom C400
  • Eldom C400 Eldom C400
  • Eldom C400 Eldom C400
  • Eldom C400 Eldom C400
  • Eldom C400 Eldom C400

Eldom C400

5 ofert z 5 sklepów

Producent Eldom Pojemność 1.5 l Obrotowa podstawa tak Moc grzałki 2000 W WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Mall.pl

★★★★★
24483 opinie

Eldom C400 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Eldom C400 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Czajnik Eldom C400 doda elegancji i uroku każdej kuchni. Wysoka moc zapewnia szybkie zagotowanie wody. O komfort użytkowania zadba obrotowa podstawa, blokada odchylanej pokrywy oraz szklany, podświetlany dzbanek. Model jest całkowicie bezpieczny dzięki potrójnemu systemowi zabezpieczającemu.

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
66563 opinie

ELDOM C400 Czerwony + Odbiór w 800 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

ELDOM C400 Czerwony + Odbiór w 800 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

ELDOM C400 Czerwony + Odbiór w 800 punktach Stacji z paczką! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Szklany czajnik bezprzewodowy o mocy 2000 W, pojemności 1.5 l, z filtrem siatkowym, obrotową podstawą oraz potrójnym systemem zabezpieczającym.

Dostępny od ręki  ✓

MERLIN
Czajnik bezprzewodowy Eldom C400

Czajnik bezprzewodowy Eldom C400

… jest w blokadę odchylanej pokrywy. Szklany, podświetlany pojemnik w czytelny sposób pokazuje ilość nalanej wody. Dzięki płycie grzejnej możliwe jest zagotowanie nawet niewielkiej ilości wody. Potrójny system zabezpieczający gwarantuje bezpieczne użytkowanie. Duża pokrywa pozwala szybko napełnić naczynie. Siatkowy filtr zapewnia klarowność wody i do filiżanki z pewnością nie przedostanie …

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentEldom
Pojemność1.5 l
Obrotowa podstawatak
Moc grzałki2000 W

Jesteś amatorem herbaty i innych ciepłych napojów przyrządzanych na bazie wody? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Idealnym urządzeniem dla Ciebie będzie czajnik elektryczny, dzięki któremu szybko zrobisz swój ulubiony, gorący napój. Przyjrzyj się opisowi czajnika Eldom C400, przekonaj się, że jest to urządzenie, które sprawdzi się w Twojej kuchni.

Wskazówki i parametry

Wybierając czajnik elektryczny, zastanów się, jak często będziesz go używać i dla jakiej liczby domowników planujesz gotować wodę. Jednym z głównych parametrów, jakiemu należy się przyjrzeć jest pojemność czajnika. Zwykle, waha się ona 0,4-2,3 litra. Jeśli szukasz urządzenia dla jednej lub dwóch osób, to wystarczy Ci czajnik o mniejszej pojemności. Dla wieloosobowej rodziny, lepsze będzie większe urządzenie. Nie kupuj zbyt dużego urządzania jak na swoje potrzeby, gdyż gotowanie dużych ilości wody może spowodować wzrost zużycia energii elektrycznej. Urządzenie Eldom C400 posiada pojemność 1.5 l. Innymi istotnymi cechami czajnika elektrycznego są rodzaj grzałki i jej moc. Parametry te decydują o efektywności gotowania wody. Rozróżnia się 2 rodzaje grzałek: spiralne i płytowe. Spiralne są to grzałki starszego typu i wymagają gotowania minimalnie takiej ilości wody, aby ją zakryć. Główną jej wadą jest szybkie osadzanie się kamienia. Grzałka płytowa jest ukryta w dnie czajnika i minimalny poziom wody, jaką można zagotować jest dużo mniejszy niż w pierwszym rodzaju. Posiada też tę zaletę, że kamień osadza się wolniej, a jeśli już się pojawi to łatwiej jest go usunąć. Od mocy czajnika zależy, jak szybko zagotuje się woda. Oczywiście, im większa moc, tym następuje to szybciej, lecz wiąże się to także z większym zużyciem prądu. Urządzenia z grzałką spiralną mają moc w przedziale 200-2200 W, natomiast z płytową - od 600 do nawet 3100. Najlepiej jest wybierać urządzenia o mocy między wcześniej wspomnianymi wartościami. Czajnik elektryczny Eldom C400 ma moc wynoszącą 2000 W.

Cechy urządzenia

Obecnie na rynku jest spory wybór czajników elektrycznych. Posiadają one różne kształty i wykonane są z rożnych materiałów. Zwolennicy tradycyjnych urządzeń nie będą rozczarowani, gdyż niektóre z modeli są wzorowane wyglądem czajników do gotowania na gazie. Możesz wybrać taki czajnik, który najbardziej będzie odpowiadał stylowi Twojej kuchni. Urządzenia te mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, metalu, szkła czy ceramiki. Plastikowe są lekkie i mogą być w różnych kolorach. Ten rodzaj jest też przeważnie najtańszy. Czajniki wykonane ze stali są cięższe, ale dłużej utrzymują temperaturę. Efektowne są urządzenia wykonane ze szkła. Są higieniczne, aczkolwiek szybko się nagrzewają i ich cena jest dość wysoka. Czajniki ceramiczne wolno się nagrzewają i są zdrowe. Jednak są też najdroższe ze wszystkich typów. Czajniki elektryczne mogą mieć podstawę zwykłą lub obrotową. Zwykła zazwyczaj występuje w urządzeniach z grzałka spiralną i trzeba wpasować urządzenie w odpowiednie miejsce. Czajniki z podstawą obrotową są wygodniejsze w użytkowaniu. Inną jej zaletą jest większa wytrzymałość. Opisywane urządzenie posiada właśnie podstawę obrotową.

Podsumowanie

Szukając odpowiedniego czajnika elektrycznego, przyjrzyj się jego cechom. Oprócz wyżej wymienionych, zwróć też uwagę na to, czy i jaki posiada filtr oraz czy posiada funkcję automatycznego wyłączenia się po zagotowaniu wody. Niektóre modele posiadają dodatkowo sygnał dźwiękowy, oznaczający koniec pracy - jest to przydatna cecha. Wbrew pozorom, dość istotna jest też długość kabla czy poziom hałasu urządzenia. Czajnik elektryczny C400 firmy Eldom będzie przydatnym urządzeniem w Twojej kuchni. Gotowanie wody na herbatę czy kawę zajmie Ci mniej czasu niż z użyciem tradycyjnego czajnika do gotowania na gazie. Przeanalizuj jego atrybuty i podejmij decyzję.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też