Moje konto
  • Concept RK 4030 Concept RK 4030

Concept RK 4030

5 ofert z 4 sklepów

Producent Concept WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Concept RK4030 GR Czajnik elektryczny szklany zielony 1.7l

… każdej nowocześnie urządzonej kuchni. Efektowny wygląd, duża moc i ponad przeciętna pojemność. Opis produktu Podczas pracy emituje niebieskie światło Wykonany z wysokiej jakości szkła Posiada 3-krotny system bezpieczeństwa Płaskie dno wykonane jest ze stali nierdzewnej Posiada wskaźnik ilości wody oraz filtr zapobiegający osadzaniu się kamienia Stylowe wykończenie w zielonym kolorze Pojemność: 1,7 …

Dostępny od ręki  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
67036 opinii

CONCEPT RK-4030 + DARMOWA DOSTAWA + szalik gratis + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

CONCEPT RK-4030 + DARMOWA DOSTAWA + szalik gratis + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

CONCEPT RK-4030 + DARMOWA DOSTAWA + szalik gratis + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Czajnik CONCEPT RK-4030 Czajnik elektryczny czeskiej marki CONCEPT o objętości 1,7 l oraz mocy 2200 W.

Dostępny od ręki  ✓

Media Expert

★★★★☆
744 opinie

Czajnik CONCEPT RK-4030 + szalik gratis

Czajnik CONCEPT RK-4030 + szalik gratis

Czajnik CONCEPT RK-4030 Czajnik elektryczny czeskiej marki CONCEPT o objętości 1,7 l oraz mocy 2200 W.

Dostępność sprawdź w sklepie →

EUKASA.pl

★★★★☆
2363 opinie

Czajnik bezprzewodowy Concept RK-4030gr Zielona/Szklana

Czajnik bezprzewodowy Concept RK-4030gr Zielona/Szklana

Pojemność: 1,7 litraNowoczesny wygląd - szkło + metalMoc: 1850-2200 WNapięcie: 220-240 V

Dostępność sprawdź w sklepie →

EUKASA.pl

★★★★☆
2363 opinie

Czajnik bezprzewodowy Concept RK-4030 INOX/Szklana

Czajnik bezprzewodowy Concept RK-4030 INOX/Szklana

Pojemność: 1,7 litraNowoczesny wygląd - szkło + metalMoc: 1850-2200 WNapięcie: 220-240 V

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentConcept

Chcesz mieć solidne urządzenie, które w krótkim czasie zagotuje wodę? Czajnik elektryczny to strzał w dziesiątkę. To proste, ale funkcjonalne urządzenie, które szybciej niż tradycyjny czajnik zagotuje wodę na kawę. Przeanalizuj charakterystykę urządzenia Concept RK 4030 i zdecyduj, czy to właśnie on będzie pasował do Twojej kuchni.

Wskazówki i parametry

Szukając odpowiedniego czajnika elektrycznego, weź pod uwagę dla jakiej liczby domowników będziesz gotować wodę i i jak często. Zwróć uwagę na pojemność, jaką ma dany model czajnika. Zwykle wynosi ona 0,4-2,3 l. Mniejsze urządzenia bardziej sprawdzą się w mniejszych gospodarstwach domowych. Dla rodzin wieloosobowych, lepsze będą większe czajniki. Pamiętaj, aby nie kupować zbyt dużego urządzenia, gdyż gotowanie większej ilości wody niż jest to niezbędne może przyczynić się do większych rachunków za energię elektryczną. Inne ważne parametry czajnika to moc i rodzaj grzałki. To od nich zależy jak szybko zagotuje się woda. Możemy wyróżnić dwa rodzaje grzałek. Spiralne (starszy typ), do zagotowania potrzebują minimalnego poziomu wody, tak aby zakryć ten element. Wagą tego rodzaju grzałki jest szybkie osadzanie się na niej kamienia. Grzałki płytowe są nowszym rozwiązaniem i ukryte są w dnie czajnika. Kamień osadza się na nich wolniej niż w pierwszym typie, a także jest łatwiejszy do usunięcia. Prędkość gotowania się wody zależy od mocy czajnika elektrycznego. Im większa moc, tym zajdzie to szybciej. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z większym zużyciem prądu. Urządzenia z grzałka spiralną posiadają moc 200-2200 W. Te z grzałką płytową natomiast, mają od 600 do 3100 W. Najlepszym wyborem będzie czajnik o mocy mniej więcej pośrodku powyższych wartości.

Cechy urządzenia

Obszerny wybór czajników pozwoli Ci dopasować go do swoich upodobań. Mogą być wykonane z rożnych materiałów i mieć najrozmaitsze kolory i kształty. Na przykład znajdziesz czajnik elektryczny, wyglądający jak ten tradycyjny, do gotowania na gazie. Obudowa czajników elektrycznych może być zrobiona z tworzywa sztucznego, stali, szkła lub ceramiki. Plastikowe urządzenia są lekkie i mają różne kolory, do tego ich cena zazwyczaj jest niewysoka. Stalowe, są cięższe, ale lepiej utrzymują ciepło. Szklane czajniki są higieniczne, wyglądają stylowo i elegancko, jednak szybko się nagrzewają i są dość drogie. Ceramiczne natomiast nagrzewają się wolniej, są zdrowe, aczkolwiek ich cena jest wysoka. W urządzeniach tych występuje podstawa zwykła lub obrotowa. Zwykła, znajduje się w tych z grzałką spiralną. Konieczne jest wpasowanie czajnika w odpowiednie miejsce. W podstawę obrotową wyposażane są urządzenia z grzałką płytową. Jest ona wygodniejsza w użytkowaniu i zazwyczaj bardziej wytrzymała.

Podsumowanie

Wybierając czajnik, przeanalizuj jakie cechy posiada. Oprócz wcześniej wspomnianych, ważne jest też to, czy i jaki filtr dany model posiada, a także czy wyłącza się automatycznie po zagotowaniu wody. Inną przydatną cechą może być sygnał dźwiękowy końca pracy urządzenia. Przyjrzyj się też jaką długość ma kabel zasilający oraz jaki jest poziom hałasu. Szeroki wybór różnych czajników elektrycznych pomoże Ci znaleźć ten idealny. Spójrz na urządzenie Concept RK 4030 i przekonaj się, że będzie to strzał w dziesiątkę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też