Moje konto
  • Tefal KI410 Tefal KI410
  • Tefal KI410 Tefal KI410
  • Tefal KI410 Tefal KI410

Tefal KI410

3 oferty z 3 sklepów

Producent Tefal Pojemność 1.5 l Obrotowa podstawa tak WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
42312 opinie

Tefal KI 410 /PRAWDZIWE RATY 10x0% ! TYLKO DO NIEDZIELI. / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Tefal KI 410 /PRAWDZIWE RATY 10x0% ! TYLKO DO NIEDZIELI. / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Czajnik elektryczny w kolorze stalowo-czarnym, o pojemności 1.5 l, z obrotową podstawą, ukrytą grzałką, zatrzaskiwaną pokrywą oraz ze wskaźnikiem poziomu wody.

Dostępny od ręki  ✓

ELECTRO.pl

★★★★★
67040 opinii

TEFAL KI410 + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

TEFAL KI410 + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

TEFAL KI410 + DARMOWA DOSTAWA + Odbiór w 800 punktach! + skorzystaj z RABATU i 3-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Czajnik elektryczny w kolorze stalowo-czarnym, o pojemności 1.5 l, z obrotową podstawą, ukrytą grzałką, zatrzaskiwaną pokrywą oraz ze wskaźnikiem poziomu wody.

Dostępny od ręki  ✓

MediaMarkt.pl

★★★★★
4000 opinii

Czajnik TEFAL KI410

Czajnik TEFAL KI410

Czajnik TEFAL KI410

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentTefal
Pojemność1.5 l
Obrotowa podstawatak

Chcesz wymienić swój stary czajnik na nowe urządzenie? W związku z tym, to dobre miejsce. Z tym prostym i funkcjonalnym urządzeniem szybko zagotujesz wodę na herbatę. Przejrzyj opis oraz oferty w sklepach dla urządzenia KI410 firmy Tefal i wybierz najlepszą dla siebie.

Wskazówki i parametry

Planując kupno czajnika elektrycznego, rozważ jak często będziesz gotować wodę oraz dla jakiej liczby domowników ma być on przeznaczony. Pojemność to istotny parametr - weź go pod uwagę wybierając czajnik elektryczny. Przeważnie wynosi on 0,4-2,3 litra. Większe urządzenie będzie bardziej odpowiednie dla wieloosobowej rodziny. Jeśli jednak szukasz urządzenia tylko dla siebie, lepiej wybierz mniejszy czajnik. Gotowanie zbyt dużej ilości wody może zwiększyć zużycie prądu. 1.5 l - tyle najwięcej wody zagotujesz w czajniku elektrycznym KI410 firmy Tefal. Zwróć tez uwagę na takie kluczowe parametry jak moc i rodzaj grzałki. To one przede wszystkim wpływają na efektywność gotowania wody. Wyróżnić można 2 rodzaje grzałek: spiralną i płytową. W urządzeniach wyposażonych w pierwszą z nich, wymagany jest taki minimalny poziom wody, aby zakryć w całości grzałkę. Jej zasadniczą wadą jest szybkie osadzanie się kamienia, który potem dość trudno jest usunąć. Grzałki płytowe ukryte są w dnie czajnika. W tym typie, minimalny poziom wody jest dużo mniejszy. Do tego, kamień osadza się na tej grzałce wolniej oraz jest łatwiejszy do usunięcia. Szybkość zagotowania się wody jest uzależniona od mocy urządzenia. Gdy jest ona większa, następuje to prędzej. Jednak zużycie prądu jest wtedy też większe. Czajniki elektryczne z grzałką spiralną mają przeważnie moc 200-2200 W, natomiast te z płytową od 600 do 3100 W. Najlepiej jest wybrać urządzenie o mocy między tymi wartościami.

Cechy urządzenia

Wybór czajników elektrycznych jest duży. Mają one wielorakie barwy i kształty oraz są wykonane z rożnych materiałów. Możesz bez problemu wybrać taki czajnik, który będzie pasował to stylu Twojej kuchni. Urządzenia te, mogą mieć obudowę plastikową, metalową, szklaną lub ceramiczną. Wykonane z tworzywa sztucznego są lekkie i kolorowe, są to przeważnie najtańsze czajniki. Te zrobione z metalu są cięższe, ale dłużej utrzymują ciepło. Szklane, są higieniczne, estetyczne, z tym że szybko się nagrzewają, więc konieczne są elementy termoizolacyjne w obudowie. Czajniki ceramiczne natomiast, są zdrowe i nagrzewają się wolno, jednak ich cena jest wysoka. W czajnikach elektrycznych występują podstawy zwykłe i obrotowe. Pierwszy typ, obecny jest w urządzeniach z grzałką spiralną. Aby czajnik działał, konieczne jest zadokowanie go w odpowiednie miejsce w podstawie. Tego problemu nie ma w czajnikach z podstawą obrotową - zazwyczaj to te z grzałką płytową. Ten typ jest wygodniejszy w użytkowaniu oraz bardziej wytrzymały. Urządzenie to ma typ dokowania, o którym wspomnieliśmy wyżej, a więc podstawę obrotową.

Podsumowanie

Wybierając czajnik, weź pod uwagę, że nie tylko wymienione wyżej cechy są istotne. To, czy czajnik wyposażony jest w filtr albo opcję automatycznego wyłączania też ma znaczenie. Interesującą cechą niektórych modeli jest sygnał dźwiękowy, który informuje o tym, że woda się już zagotowała. Do tego, nie zaszkodzi zorientować się jaka jest długość kabla oraz poziom hałasu danego czajnika elektrycznego. Nie tylko cena jest ważna, ale także atrybuty urządzenia. Spośród wielu modeli, przyjrzyj się czajnikowi elektrycznemu Tefal KI410. Zagotuje on wodę szybciej niż Twój stary, tradycyjny czajnik. Dokonaj racjonalnego wyboru.

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Super czajnik, wiele przydatnych funkcji grzania wody, bardzo cicha praca, sygnał zagotowania cichy, ładne podświetlenie i design. Produkt wart swojej ceny. Polecam. ★★★★★
Bastek
2013-08-13
Czajnik godny uwagi..Szybko zagotowuje wodę,jest cichy.Trochę denerwujący jest sygnał,gdy stawiamy czajnik na podstawkę,gdy chcemy zagotować wodę,bo sygnał po zagotowaniu jest dla mnie oczywisty.Zobaczymy czy będzie przeciekał przy dłuższej eksploatacji. ★★★★☆
alinka2601
2013-07-28
Jak na razie spełnia moje oczekiwania (użytkuję ok 1 mieś). Funkcjonalny, łatwo ustawia się żądaną temp, po gotowaniu woda nie ma brzydkich zapachów. ★★★★☆
Karolina
2013-08-14
Produkt z wysokiej półki dla wymagających klientów lubiących bajery:) ★★★★★
abadoro
2013-04-17
świetny czajnik, zwłaszcza dla rodziny z bardzo małym dzieckiem - można zagotować wodę, ale i wybrać kilka temperatur podgrzania wody. Dla rodziny bez małych dzieci też bardzo użyteczny. ★★★★★
Piotr
2013-08-30
Czajnik doskonały, pokazuje temperaturę wody na wyświetlaczu podczas gotowania, więc wiemy kiedy woda się ugotuje, dodatkowo czajnik zmienia kolor zależnie od temperatury. Czajnik sygnalizuje dźwiękowo osiągnięta temp. zależnie od wyboru wartości do jakiej chce się podgrzać wodę. Osobiście gorąco polecam. ★★★★★
Pikul
2013-08-31

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też