Menu

Xiaomi Mi Kettle

Cechy produktu

  • Producent Xiaomi 
  • Pojemność 1.5 l
  • Wskaźnik poziomu wody nie 
  • Obrotowa podstawa tak 
  • Moc grzałki 1800 W
  • Wysokość 23 cm
  • Szerokość 14 cm
  • Kolor biały 

Opis

Czajnik Elektryczny Viomi Smart Home Kettle

Co to za produkt?

MiJia Smart Kettle

Kontroluj temperaturę wody!

Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

rewelacyjne wnętrze

obfita pokrywa o średnicy 130 mm

wyszukany design

Wrząca woda w 5 minut!

Dwuwarstwowy korpus

MiJia Smart Kettle to:

Inteligentne sterowanie temperaturą

szybkie gotowanie

Potrójna ochrona bezpieczeństwa

Podkładka ze stali nierdzewnej 304

rewolucyjny czajnik ze stali rdzoodpornej, ułatwi Twoje codzienne życie. Zaopatrzony w Bluetooth łączy się ze smartfonem i umożliwia utrzymanie wybranej temperatury wody z precyzyjnością +-1°C. Poznaj inteligentne funkcje i nowoczesny design MiJia Smart Temperature Control Kettle! Potrójna ochrona bezpieczeństwa. Podkładka ze stali nierdzewnej 304

Czajnik Pro XIAOMI Viomi Smart Kettle Pro ma zintegrowany ekran OLED, który ukazuje tempo wody, dzięki czemu zawsze będziesz znał temperaturę wody w czajniku. Poniżej znajdują się dwa przyciski: wrzenia wrzenia i zatrzymywania ciepła. Wybranie trybu wyzwalania grzewczego wyświetla temperaturę wody i przycisk trybu. Przystępne są cztery tryby ogrzewania od 40 ° C do 90 ° C, które można włączyć za pomocą aplikacji Smart Home albo w samym czajniku.

Czajnik ma funkcję, która zezwala na inteligentne ustawienie temperatury wody. Możesz ustawić temperaturę w smartfonie za pomocą aplikacji Mi Home lub samego czajnika, albo możesz ustawić żądaną temperaturę ogrzewania wody, którą czajnik wyłączy.

Kontroluj temperaturę wody!

Herbata Pu'er potrzebuje wrzącej wody dla bardziej łagodnego smaku. Zielona herbata najlepiej smakuje po zalaniu wodą o temperaturze 80-90°C. Żeby nie zniszczyć części odżywczych miodu, nie powinno wiązać się jej ze zbyt ciepłą wodą.

Funkcja kontroli temperatury jest dodatkowo znakomita dla rodzin z dziećmi - przygotowywanie posiłku lub mleka nie było jeszcze tak proste!

Ciepło wytrzymujące od zachodu do wschodu słońca

W przeprowadzonych badaniach laboratoryjnych, inteligentny czajnik Xiaomi zdołał utrzymać wysoką temperaturę wody przez 12 kolejnych godzin, pobierając przy tym jedynie 0.532 kWh mocy. Wyśmienita izolacja i struktura czajnika obniża utratę ciepła i energii, dbając o odpowiednią temperaturę w każdym momencie dnia.

wspaniałe wnętrze

Bezpośredni kontakt wody z czujnikami temperatury, pokrywą i innymi komponentami jest bezpieczny dzięki wykorzystaniu stali rdzoodpornej jakości 304 POSCO GB4806. Jest to niezwykle bezpieczny i szeroko stosowany w przemyśle medycznym i spożywczym metal, który zapewnia brak rdzy, kamienia, nieprzyjemnych zapachów.

szeroka pokrywa o średnicy 130 mm

stosownie wyprofilowany dziobek ze stali rdzoodpornej, gładkie i równe dno czajnika, średnica 130 mm, a także pokrywa otwierająca się choćby do 80°, zagwarantuje jeszcze prostszą obsługę urządzenia.

szykowny design

Z wytwornym czajnikiem Xiaomi, gotowanie trafnie dostosowanej wody jest samą przyjemnością. Wykorzystując materiały PP, jego wygląd jest progresywny i surowy. Piękne linie tworzą niesamowitą strukturę, dbającą o optymalizację przepływu wody. Niezależnie od tego, czy Xiaomi Smart Kettle umieścisz w salonie na stole do herbaty, w kuchni czy na rogu biurka - prosty ale i wysmakowany wygląd powoduje, że w oczach nie tylko projektantów sprawi niesamowcie pozytywne wrażenie.

Wrząca woda w 5 minut!

Czajnik napędzany jest grzałką o budowie pierścienia i mocy 1800W, dzięki temu woda nagrzewa się równomiernie, nie stwarzając przy tym zbędnego hałasu. Od momentu naciśnięcia przycisku, do momentu pełnego wrzenia 1.5L wody wystarczy niecałe 5 minut!

Dwuwarstwowy korpus

Podwójna obudowa i wnętrze ze stali nierdzewnej bronione materiałem PP, zagwarantuje izolację cieplną zewnętrznej części czajnika. Choćby jeśli gotujesz wodę w temperaturze 100°C, pokrywa nadal będzie mieć przyjemną w dotyku temperaturę 40°C!

marka:VIOMI

przewód: Tak

Materiał:Ze stali rdzoodpornej

Napięcie (V):220 V

Moc (W):1800 W

Częstotliwość:50Hz

Waga artykułu:1.3000 kg

Waga opakowania:1.5800 kg

wymiar produktu (L x b x H):20.50x14.50x23.50 cm/8.07x5.71x9.25 cali

rozmiar opakowania (L x b x H):21.40x20.30x25.75 cm/8.43x7.99x10.14 cali

Zawartość opakowania:1 x czajnik elektryczny, 1 x podstawa, 1 x instrukcja obsługi w języku angielskim

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.