Menu

Czajnik emaliowany 2,5l FUSION FRESH (śr. 18 cm)

Cechy produktu

  • Producent AMBITION 
  • Pojemność 2.5 l

Opis

Czajnik Fusion Fresh 2,5 l green wytwarzany został ze stali węglowej, wewnątrz i na zewnątrz pokryty emalią. Kompozycja pozwala używać go na wszelkich typach kuchni, łącznie z indukcyjną. Naczynia emaliowane wiodą prym w niejednej kuchni.

Są coraz bardziej postępowe, kolorowe, przestają być tylko naczyniami, a stają się również ozdobą kuchni i towarzyszem codziennych podróży kulinarnych. Linia naczyń emaliowanych w wyjątkowo świeżych kolorach Fusion Fresh proponuje pasjonatom gotowania to co najlepsze.

namawia do gotowania i eksperymentowania ze smakiem. Fenomen naczyń emaliowanych polega na tym,realne jest uzyskanie dowolnego koloru powłoki emalierskiej przy jednoczesnym zachowaniu jej bezpieczeństwa dla zdrowia i odporności na ścieranie.

Dlatego również naczynia emaliowane polecane są dla alergików i dzieci. Czajnik zapakowany w oryginalne pudełko producenta. Kolor: zielony odcień wewnętrzny: czarny UWAGA! Naczynia pokrywane warstwą emalii, przy zastosowaniu najwyższej jakości naturalnego cyklu produkcji, mogą mieć wybrzuszenia, nierówne wzory dekoratywne czy przebarwienia, które nie są wadą produktu i w żaden sposób nie wpływającą na jakość oraz walory użyteczne w trakcie używania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.