Menu

Czajnik Melody 2L (śr. 15 cm)

Cechy produktu

  • Producent AMBITION 
  • Pojemność 2 l

Opis

Czajnik Melody 2L firmy Ambition to wysokiej jakosci towar wykonany z trwalych materialów. Naczynie to kierowane jest do osób szukajacych nie tylko nowatorskich rozwiazan, lecz takze preferujacych zdrowy tryb zycia.

produkt marki Ambition mozna stosowac na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych jak równiez indukcyjnych.Czajnik Melody 2L producenta Ambition to wysokiej jakosci towar wytworzony z trwalych materialów.

Naczynie to kierowane jest do osób szukajacych nie tylko prekursorskich rozwiazan, lecz takze preferujacych zdrowy tryb zycia. Artykuł firmy Ambition mozna stosowac na kuchenkach halogenowych, gazowych, elektrycznych, ceramicznych jak równiez indukcyjnych.

Dzieki zastosowaniu odpowiednich materialów naczynie mozna myc w zmywarce. Czajnik Melody 2L posiada nastepujace wymiary: wysokosc 18 cmmm, srednica 15cm. Artykuł ten objeto gwarancja producenta.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.