Menu

BOMBONIERKA CZARNA MALWA HERBATA NA PREZENT BLACK

Cechy produktu

 • Producent Herbaty Malwa 
 • Rodzaj ekspresowa 

Opis

Zawartość: 30 TB w kopertach

Black Tea (Herbata Czarna)


Bombonierka posiada:

- 5 torebek herbata czarna Ceylon
- 5 torebek herbata czarna Assam
- 5 torebek herbata czarna Gold Tea
- 5 torebek herbata czarna Yunnan
- 5 torebek herbata czarna Earl Grey
- 5 torebek herbata czarna Indyjska

   Malwa to firma polska działająca na rynku od 1986 roku.

   Preferując zdrowe, w 100% naturalne, organicznie czyste herbatki owocowe i ziołowe produkowane w firmie Malwa, w zakładzie o standardzie europejskim, zadbaliśmy o ich wysoką jakość, która znajduje potwierdzenie w uzyskanych certyfikatach jakości wydanych poprzez Instytut Leków i Państwowy Zakład Higieny.

   Z nami odkryjesz i poznasz prawdziwe smaki naturalnych owoców i ziół. Każda filiżanka herbatki "Malwa" wprowadza w korzystny nastrój, łącząc wysoką efektywność z przyjemnością picia, to magia dla spektakularnej urody i harmonia dla ciała i zmysłów. Herbatki owocowe są wspaniałym uzupełnieniem całodziennej diety w witaminy i sole mineralne. Są świetne do picia na gorąco, a podawane z lodem orzeźwiające podczas upałów. Herbatki owocowe i ziołowe mają doskonałe właściwości dobroczynne, mają znaczne zastosowanie w medycynie ludowej.


   Opinie - 0 opinii

   + Dodaj opinie

   Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.