Menu

Co się dzieje między nami (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788371345869 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Gromuł Renata 
  • Wydawnictwo HARMONIA 
  • Ilość stron 64 
  • Rok wydania 2012 

Opis

W książce zgromadzono kilkadziesiąt fotografii pokazujących, jak przeróżne związki mogą wiązać ludzi. Fotografie nie są ułożone przypadkowo – na sąsiednich stronach niejednokrotnie znajdują się podobne sytuacje, lecz osadzone w innych kontekstach społecznych, prezentujące różnorodne ludzkie reakcje, zachowania, emocje. Do każdego zdjęcia opracowano szereg pytań i wskazówek, które posiadają ułatwić dziecku rozpoznanie i nazwanie poszczególnych związków pomiędzy ludźmi. Poziom trudności pytań jest różny. Ważne jest, by dziecko za każdym razem próbowało znaleźć uzasadnienie swej tezy, na przykład wskazując na fotografii zasadniczy detal albo odwołując się do własnych doświadczeń. Oprócz pytań pod każdym zdjęciem znajduje się także polecenie dla dziecka polegające na dostosowaniu symbolicznych ikonek do emocji okazywanych poprzez poszczególne osoby na fotografii.
fotografie i opracowane pytania można zastosować zarówno podczas zabawy z maluchami, które dopiero uczą się podstawowych nazw i pojęć, jak i podczas terapii osób o zaburzonym rozwoju, posiadających problemy z rozpoznawaniem i nazywaniem ludzkich emocji, zachowań, reakcji.

Podtytuł: Rozpoznawanie i nazywanie relacji międzyludzkich i towarzyszących im emocji
ISBN: 9788371345869
Kod paskowy: 9788371345869
Autorzy: Gromuł Renata
Wydanie: 2
Rok wydania: 2017
Kod wydawcy: 20672
Miejscowość: Gdańsk
liczba stron: 64
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 20.5x29.5cm
Głębokość (mm): 5
Waga: 0.203
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.