Menu

U schyłku starożytności. Studia źródłoznawcze. 13 (2014) (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9772080809002 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Sub Lupa 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Czasopismo, które już znalazło sobie miejsce w polskiej przestrzeni naukowej i znajduje się na liście czasopism punktowanych przez MNiSW, jest poświęcone najróżniejszym aspektom źródłoznawstwa późnej starożytności, od historii, przez filologię klasyczną, filozofię, archeologię, po historię sztuki. Od początku istnienia kolekcji staramy się o jak najwyższy naukowy poziom publikowanych tekstów. Wszystkie przechodzą drogę anonimowych recenzji dwóch specjalistów z danej dziedziny.

Redakcja:
Adam Izdebski (Uniwersytet Jagielloński), Przemysław Nehring (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), Maria Nowak (Uniwersytet Warszawski), Rafał Toczko (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), Robert Wiśniewski (Uniwersytet Warszawski)
Rada Naukowa:
Bożena Iwaszkiewicz-Wronikowska (Katolicki Uniwersytet Lubelski), Maciej Kokoszko (Uniwersytet Łódzki), Anna Nikolova (Uniwersytet Sofijski), Maciej Salamon (Uniwersytet Jagielloński), Marek Starowieyski (Uniwersytet Warszawski), Marian Szarmach (Uniwersytet Mikołaja Kopernika), Ewa Wipszycka (Uniwersytet Warszawski), Witold Witakowski (Uniwersytet w Uppsali)


Autorzy: praca zbiorowa
EAN: 9772080809002
Format: 16,5x23,5 cm
ISBN: 9772080809002
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Sub Lupa

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.