Menu

Okulary + czepek Arena Pool Set Jr - blue clear/blue white

Cechy produktu

  • Producent Arena 

Opis

[vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="508" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/2"][vc_single_image image="713" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="1/2"][vc_column_text] Okulary + czepek Arena Pool Set Jr bardzo korzystny zestaw do pływania Arena, na który to składa się to, co najważniejsze, a więc okulary do pływania, jak ponadto i czepek.

firma Arena to fenomen na rynku, jeśli w grę wchodzą akcesoria przydające się pływakom w uprawianiu tego sportu. Z pewnością takie okulary i czepek Arena to najlepszy dobór, który już dziś bardzo serdecznie polecamy.

___________________________________________________________________________ świetny zestaw dla niewiele znaczącego pływaka zestaw firmy Arena asygnowano dla początkujących młodych pływaków. Nie zawiedzie jednocześnie w trakcie treningu, jak i szalonej zabawy w wodzie.

Okularki tworzono z wytrzymałych materiałów, które zapewnią długi okres użytkowania oraz wygodę. Regulowany pasek umożliwi znakomite przypasowanie, a soczewki wraz z uszczelkami sprawnie powstrzymają wodę przed przedostawaniem się do oczu dziecka.

___________________________________________________________________________ potężny i wytrzymały sprzęt Czepek Arena stworzono z sprężystego materiału, który pozwala na szybkie zakładanie i zdejmowanie, co pokaźnie ułatwi dziecku samodzielne przygotowanie się do pływania.

komplet Arena bezusterkowo ochroni oczy, a także włosy pociechy, co sprawi, że czas spędzony na basenie będzie jeszcze większą przyjemnością. Uzupełniającą zaletą zarówno okularków, jak i czepka jest profesjonalna forma o uniwersalnym, jednolitym kolorze.

- juniorski zestaw pływacki - elastyczyny czepek - okularki [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="857" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width="1/1"][vc_single_image image="858" alignment="center" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][/vc_row]

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.