Menu

Amazon Kindle 10

Cechy produktu

  • Producent Amazon 

Opis

Czytnik e-book Kindle 10 bez reklam to postępowy i świetnie zaprojektowany czytnik, który zachwyci choćby najszczególniej wymagających i doświadczonych czytelników. Ogromnym atutem czytnika jest jego waga - 174 g.

dzięki czemu nowy Kindle to urządzenie wyjątkowo mobilne. Włóż go do plecaka, albo torebki, i rozkoszuj się pasjonującą lekturą! Kindle komfortowo leży w dłoni i nie męczy ręki choćby przy długim czytaniu. Kindle 10 wykorzystuje najnowocześniejszy ekran przygotowany w technice e-ink, dzięki któremu jest on praktycznie nie do odróżnienia od papierowych kartek klasycznej książki.

W pełni naładowana bateria wystarcza nie na godziny, lecz na tygodnie użytkowania. Rozkoszuj się ukochaną lekturą bez obaw o brak zasilania....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.