Menu

Onyx Nova Pro

Cechy produktu

  • Producent Onyx 

Opis

Pierwszy wszechstronny czytnik eReader, który posiada Dual Touch i Front Light. Elektromagnetyczny dotyk i objętościowy dotyk pozwalają na pisanie piórem i operowanie palcami na przenośnym czytniku eReader. Przednie światło z regulowanym systemem temperatury barwowej pozwala cieszyć się lekturą w dzień iw nocy. Wyświetlacz o przekątnej 7,8 text nadaje się do większej ilości tekstu niżeli eReadery o ogólnym rozmiarze i jest bardziej przenośny w porównaniu do innych modeli z sporym ekranem. 300 pikseli na cal, najwyższa rozdzielczość wszelkich ekranów E Ink, zapewnia ostrzejszy i ciemniejszy tekst. W przeciwieństwie do ekranów LCD emitujących niebieskie światła do oczu, wyświetlacz Nova Pro odbija otaczające światło z otoczenia do twoich oczu. Możesz wygodnie czytać przez dłuższe godziny bez zmęczenia oczu. Nowa technika odświeżania królewskiego E Ink nie pozostawia cienia i linii upiornych po odwróceniu strony i zagwarantuje wyraźniejszy widok odczytu. Ekran Nova Pro wyświetla więcej tekstu aniżeli zwykłe 6-calowe eReadery. W sytuacji książek z czcionkami o tym samym rozmiarze użytkownicy mogą być bardziej skoncentrowani z powodu mniejszej liczby stron. Jednocześnie dotykowy, jak i dotykowy rysik Wacom, Nova Pro pozwala użytkownikom nie tylko robić notatki, szkicować i rysować, lecz także kreować notatki odręczne bezpośrednio na książkach PDF. Onyx Boox Nova Pro, to nie tylko ebooki! Czytnik wyposażono w Bluetooth, które umożliwia połączenie się z bezprzewodowymi słuchawkami albo głośnikiem. Teraz możesz na zmianę słuchać audiobooków, muzyki i czytać ebooka, gdziekolwiek chcesz....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.