Pocketbook 612 Pro

Pocketbook 612 Pro

  • Cena od: 522
  • Rozdzielczość: 800 x 600
  • Przekątna ekranu: 6
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Pochłaniasz mnóstwo książek? Cieszy Cię każda historia, którą możesz poznać siedząc w wygodnym, domowym fotelu, czy na ławce w parku, bądź siedzeniu autobusu? Idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie czytnik e-booków. Sprawdź co ma do zaoferowania czytnik PocketBook 612 Pro. Sprzęt o wielkich możliwościach i dobrej cenie.

Wielkość

Dzięki małej wielkości, porównywalnej z portfelem, czy małym notesem, możemy mieć czytnik zawsze przy sobie. Nieważne, czy jedziemy na wycieczkę w góry, do lasu, czy udajemy się w podróż służbową - na czytnik e-booków zawsze znajdziemy miejsce w naszym bagażu.

Pocketbook 612 Pro

Specyfikacja techniczna

Producent dla swojego modelu 612 Pro przewidział 2 GB pamięci. Dzięki temu, w naszym czytniku zmieścimy kilkaset książkowych tytułów. Jeśli to dla nas za mało, z powodzeniem możemy zwiększyć przestrzeń dla naszych lektur o kolejne gigabajty, dzięki slotowi kart pamięci SD. Wtedy nasza podręczna biblioteka stanie się przepastniejsza niż większość fizycznych regałów. Producent wyposażył swój sprzęt w wyświetlacz wykonany w technologii E-Ink. Przekątna ekranu to 6 cali. To wielkość wystarczająca do wygodnego korzystania z urządzenia. Ekran modelu 612 Pro charakteryzuje się ekranem o rozdzielczości 800 x 600 pix. Dzięki temu, zapewnia on doskonałą jakość (ostrość i kontrast) wyświetlanego tekstu, a także odpowiednie rozmiary całego urządzenia. Twój czytnik będzie Ci służył przez długi czas. Nawet podczas bardzo długich podróży, bez możliwości podłączenia do sieci będzie spełniał swoją rolę. A to za sprawą wydajnej baterii, która wytrzymuje kilkanaście dni.

Pocketbook 612 Pro

E-papier

Technologia E-ink, i wykorzystujący go e-papier, użyty w tym urządzeniu, to rodzaj wyświetlacza, w którym obraz monochromatyczny, powstaje przy pomocy delikatnych ładunków elektrycznych oddziałujących na warstwę mikroskopijnej wielkości kulek z atramentem. E-papier nie jest więc wyświetlaczem, do jakich przywykliśmy. To najlepszy nośnik do odczytywania elektronicznych książek z kilku powodów. Pierwszym jest to, że ekran nie świeci. E-papier nie posiada podświetlenia matrycy, dzięki temu możemy korzystać z niego nawet w pełnym słońcu. Jak z normalną książką - im jest jaśniej - tym więcej widzimy na stronie. Nawet wielogodzinne czytanie na e-papierze nie męczy oczu. Dodatkowo ekran taki jest czytelny pod niemal każdym kątem. Jest też matowy, nie błyszczy się i nie straszne są mu refleksy świetlne. Kolejną zaletą e-papieru jest jego energooszczędność. Dzięki minimalnemu zapotrzebowaniu na energię, czytnik zbudowany przy pomocy e-papieru jest w stanie działać nawet kilka tygodni bez ładowania. Niewątpliwą zaletą wykorzystania e-papieru jest też znikoma waga i łatwość w tworzeniu różnych rozmiarów.

Pocketbook 612 Pro

Podsumowanie

Jeśli więc lubisz czytać, i czytasz dużo - zdecyduj się na 612 Pro. Jeśli z racji wykonywanej profesji czy zainteresowania, zmuszony jesteś czytać z ekranu komputera czy tabletu - pomyśl o produkcie PocketBook. W przypadku, kiedy masz słaby wzrok, pomyśl o takim urządzeniu, jako formie ułatwienia sobie procesu czytania. A to dzięki wygodnym opcjom ustawień wyświetlanego na ekranie tekstu. Za sprawą funkcji formatowania, możesz dowolnie ustawić wielkość tekstu tak, aby czytanie sprawiało przyjemność, a nie powodowało frustracji. Czytnik PocketBook 612 Pro to urządzenie stworzone specjalnie do czytania, dlatego będzie w tym celu lepsze od każdego tabletu czy smartfona.

Dane techniczne

Parametry
Rozdzielczość 800 x 600
Przekątna ekranu 6
Technologia wyświetlacza E-Ink
Pojemność pamięci 2

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie