Moje konto
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10

Vedia K10

1 oferta z 1 sklepu

Producent Vedia Przekątna ekranu 6 " Pojemność pamięci 4 GB Rozdzielczość 800 x 600 Technologia wyświetlacza E-Ink WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
30645 opinii

Vedia eReader K10 + etui

Vedia eReader K10 + etui

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentVedia
Przekątna ekranu6 "
Pojemność pamięci4 GB
Rozdzielczość800 x 600
Technologia wyświetlaczaE-Ink

Czytasz mnóstwo książek? Cieszy Cię każda historia, którą możesz poznać siedząc w wygodnym, domowym fotelu, czy na ławce w parku, bądź siedzeniu autobusu? Idealnym rozwiązaniem będzie dla Ciebie czytnik e-booków. Sprawdź co ma do zaoferowania czytnik Vedia K10. Urządzenie o wielkich możliwościach i przystępnej cenie.

Wielkość

Dzięki małej wielkości, porównywalnej z portfelem, czy małym notesem, możemy mieć czytnik zawsze przy sobie. Nieważne, czy jedziemy na wycieczkę w góry, do lasu, czy udajemy się w podróż służbową - na czytnik e-booków zawsze znajdziemy miejsce w naszym bagażu. Waga tego urządzenia to 0.15 g, czyli tyle co nic. Czytnik jest wyraźnie lżejszy od większości telefonów komórkowych czy smartfonów, które nosimy przecież na co dzień przy sobie.

Specyfikacja techniczna

Producent dla swojego modelu K10 przewidział 4 GB pamięci. Dzięki temu, w naszym czytniku zmieścimy kilkaset książkowych tytułów. Jeśli to dla nas za mało, z powodzeniem możemy zwiększyć przestrzeń dla naszych lektur o kolejne gigabajty, dzięki slotowi kart pamięci SD. Wtedy nasza podręczna biblioteka stanie się przepastniejsza niż większość fizycznych regałów. Producent wyposażył swój sprzęt w wyświetlacz wykonany w technologii E-Ink. Przekątna ekranu to 6 cali. To wielkość wystarczająca do wygodnego korzystania z urządzenia. Ekran modelu K10 charakteryzuje się ekranem o rozdzielczości 800 x 600 pix. Dzięki temu, zapewnia on doskonałą jakość (ostrość i kontrast) wyświetlanego tekstu, a także odpowiednie rozmiary całego sprzętu. Twój czytnik będzie Ci służył przez długi czas. Nawet podczas bardzo długich podróży, bez możliwości podłączenia do sieci będzie spełniał swoją rolę. Wszystko dzięki wydajnej baterii, która wytrzymuje kilkanaście dni.

E-papier

Technologia E-ink, i wykorzystujący go e-papier, użyty w tym urządzeniu, to rodzaj wyświetlacza, w którym obraz monochromatyczny, powstaje przy pomocy delikatnych ładunków elektrycznych oddziałujących na warstwę mikroskopijnej wielkości kulek z atramentem. E-papier nie jest więc wyświetlaczem, do jakich przywykliśmy. To najlepszy nośnik do odczytywania elektronicznych książek z kilku powodów. Pierwszym jest to, że ekran nie świeci. E-papier nie posiada podświetlenia matrycy, dzięki temu możemy korzystać z niego nawet w pełnym słońcu. Jak z normalną książką - im jest jaśniej - tym więcej widzimy na stronie. Nawet wielogodzinne czytanie na e-papierze nie męczy wzroku. Dodatkowo ekran taki jest czytelny pod niemal każdym kątem. Jest też matowy, nie błyszczy się i nie straszne są mu refleksy świetlne. Kolejną zaletą e-papieru jest jego energooszczędność. Dzięki minimalnemu zapotrzebowaniu na energię, czytnik zbudowany przy pomocy e-papieru jest w stanie działać nawet kilka tygodni bez ładowania. Niewątpliwą zaletą wykorzystania e-papieru jest też znikoma waga i łatwość w tworzeniu różnych rozmiarów.

Podsumowanie

Jeśli więc lubisz czytać, i czytasz dużo - zdecyduj się na K10. Jeśli z racji wykonywanej profesji czy zainteresowania, zmuszony jesteś czytać z ekranu komputera czy tabletu - pomyśl o produkcie Vedia. W przypadku, kiedy uskarżasz się na problemy ze wzrokiem, pomyśl o takim urządzeniu, jako formie ułatwienia sobie procesu czytania. A to dzięki wygodnym opcjom ustawień wyświetlanego na ekranie tekstu. Za sprawą funkcji formatowania, możesz dowolnie ustawić wielkość tekstu tak, aby czytanie sprawiało przyjemność, a nie powodowało frustracji. Czytnik Vedia K10 to urządzenie stworzone specjalnie do czytania, dlatego będzie w tym celu lepsze od każdego tabletu czy smartfona.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też