Moje konto
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10
  • Vedia K10 Vedia K10

Vedia K10

1 oferta z 1 sklepu

Producent Vedia Przekątna ekranu 6 " Pojemność pamięci 4 GB Rozdzielczość 800 x 600 Technologia wyświetlacza E-Ink WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
31162 opinie

Vedia eReader K10 + etui

Vedia eReader K10 + etui

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentVedia
Przekątna ekranu6 "
Pojemność pamięci4 GB
Rozdzielczość800 x 600
Technologia wyświetlaczaE-Ink

Jeśli pochłaniasz duże ilości książek, czy to w podróży, czy w domu, poważnie pomyśl o urządzeniu, które ułatwi Ci czytanie i mobilność ze swoimi ulubionymi tytułami. Czytnik e-książek do idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć pod ręką wiele tytułów do czytania, nie tracąc przy tym cennego miejsca w bagażu. Zobacz co może Ci zaoferować Vedia, producent czytnika K10.

Wielkość

Niewielkie wymiary, zbliżające urządzenie bardziej do wymiarów portfela bądź notatnika, dają Ci pełną swobodę w poruszaniu się i podróżowaniu. Dzięki kieszonkowej wielkości modelu K10 możesz mieć swoje ulubione książki zawsze przy sobie. Mała waga wynosząca 0.15 g, pozwala nosić ze sobą czytnik praktycznie wszędzie. Czyni to z urządzenia gadżet poręczny i niemal nie odczuwalny przy poruszaniu się.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie pozwala na przechowywanie setek e-bookowych tytułów. Wszystkie Twoje ulubione książki zmieszczą się na 4 GB pamięci wbudowanej w urządzeniu. Jeśli to dla Ciebie za mało, możesz ją bezproblemowo rozszerzyć dzięki slotowi kart SD. Sprzęt wykorzystuje wyświetlacz w technologii E-Ink. Przekątna ekranu 6 cali, zapewnia doskonałą widoczność wszystkich wyświetlanych elementów, a także w pełni potwierdza kompaktowość czytnika. Jego rozdzielczość to 800 x 600 pix. Dzięki zastosowaniu wydajnej baterii i dobrego ekranu, czytnik Vedia, może działać przez kilka do nawet kilkunastu dni na jednym ładowaniu. Zapewnia to kilkadziesiąt godzin lektury bez przerwy i kilkanaście dni w stanie czuwania. Do tego system zarządzania energią, pozwala na wydajną pracę i oszczędzanie mocy baterii gdy to tylko możliwe.

E-papier

Opisywany czytnik jest zbudowany w oparciu o technologię e-papieru. To najlepsze rozwiązanie dla tego typu urządzeń. Dzięki temu otrzymujemy jakość wyświetlanego tekstu w niczym nie odbiegającą od klasycznej, papierowej książki, zyskując przy tym pełną mobilność oraz możliwość trzymania swojej biblioteki zawsze przy sobie. Technologia e-papieru, w przeciwieństwie do LCD, pozwala czytać nawet przy bardzo dużym nasłonecznieniu, bez obaw o frustrujące refleksy i cienie. E-papier, to także oszczędność energii. Urządzenie nie zużywa baterii na ciągłe wyświetlanie tekstu. Robi to okresowo, w momentach odświeżania treści, czy przekładania wirtualnej strony. Dzięki temu czytnik może służyć bez ładowania nawet do 30 dni.

Podsumowanie

E-książki zyskują coraz większą rzeszę fanów. Większość nowości wydawniczych czy prasowych można już kupić w wersji elektronicznej. To szybki i łatwy sposób nie tylko na poznanie konkretnej treści, ale i na czerpanie przyjemności z samego procesu czytania. Korzystanie z czytnika, jako urządzenia stworzonego specjalnie do czytania, jest tym przyjemniejsze, że pozwala na wiele ustawień tekstu. Dzięki temu możemy zwiększyć czcionkę, rozszerzyć przerwy między akapitami itd. Docenią to szczególnie osoby, które borykają się z problemami ze wzrokiem. Jeśli więc chcemy czytać dużo, czytać teksty różnorodne i w dodatku mieć je zawsze pod ręką, warto nabyć czytnik Vedia K10.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też