Menu

Terminal mobilny Zebra MC9200

Cechy produktu

  • Producent Zebra 

Opis

Terminal przenośny Zebra MC9200

Terminale przenośne Zebra to urządzenia szczególnie wytrzymałe i funkcjonale. Jedną z ciekawszych propozycji marki Zebra jest model MC9200 (dawniej Motorola MC9200).

Terminal kodów kreskowych Zebra MC9200 jest następcą szczególnie lubianego modelu Motorola MC9190, który na stałe wpisał się w charakterystykę wydajnej pracy w magazynie i w halach produkcyjnych. Sprawdzone rozwiązania w terminalu mobilnym Motorola MC9190 zostały bezpośrednio zastosowane do nowszego urządzenia. Takie rozwiązanie sprawia, iż osoby pracujące na starszej wersji terminala, mogą bezpośrednio przenieść wszystkie funkcjonalności na świeże urządzenie. Dzięki temu posiadacze Motoroli MC9190, albo choćby jej poprzednika, jakim był Symbol MC9090, bez trudu wdrożą świeże urządzenie do swego systemu magazynowego albo produkcyjnego.

Zebra MC9200 – produktywne urządzenie do pracy w nieprzystępnych warunkach

Model MC9200, w stosunku do poprzednika, podkreśla się pokaźniejszymi możliwościami z zakresu odczytu kodów kreskowych ulepszonymi parametrami pracy urządzenia. Urządzenie wyekwipowano w system operacyjny Windows Embedded Compact 7.0. I sprawny procesor. Dzięki ogromnej ilości dostępnych konfiguracji terminal kodów kreskowych Zebra MC9200 można dostosować do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

bezusterkowy terminal przenośny Zebra

Model MC9200 to urządzenie poręczne i lekkie. Jego rozmiary to 23,1 x 9,1 x 19,3 cm, zaś waga wynosi 765 g. Terminal znamionuje się niezwykłą odpornością i bezusterkowością, jak przystało na urządzenie od producenta poręcznych sprzętów dla branży Auto ID.

Terminal przenośny dedykowany jest do pracy w ciężkich warunkach przemysłowych, gdzie konieczny jest sprzęt bezawaryjny, sprawny i wytrzymały. Urządzenie ma uszczelnioną obudowę (norma IP64), dlatego genialnie sprawdza się w niełatwym środowisku pracy, jest oporne na wilgoć, kurz, niskie, jak i wyjątkowo wysokie temperatury (od -20ºC do 50ºC), a także upadki z wysokości wynoszącej do 1,8 m.

Model MC9200 – parametry techniczne

Terminal Zebra MC920 wyposażony jest w dwurdzeniowy procesor 1 GHz OMAP 4,2 GB pamięci Flash (z możliwością rozszerzenia do 32 GB przy użyciu karty SD). Model komunikuje się bezprzewodowo poprzez Bluetooth 2.1 z EDR, obsługuje także Wi-Fi, zapewniając bezustanny i produktywny przepływ danych. W zależności od wyboru konfiguracji, urządzenie Zebra MC9200 może być wyekwipowane w klawiaturę 28, 43 albo 53-klawiszową, skaner kodów 1D, opcjonalnie 2D, zaś w wersji premium także RFID.

Terminal wyposażono w wyjątkowo wydajny skaner i procesor, dzięki temu operacje dokonywane przez magazynierów są momentalne. Dzięki temu zniża się ryzyko opóźnień powstałych w trudnych procesach produkcyjnych.

dużo możliwości konfiguracyjnych

obfita gama przystępnych konfiguracji sprawia,dopasowanie optymalnej wersji sprzętowej jest wyjątkowo proste. Producent terminala Zebra MC9200 zadbał o to, aby każdy klient mógł w pełni skonfigurować urządzenie. Duża liczba opcji zezwala na przypasowanie modelu do specyfiki warunków, w których będzie użytkowane.

Klient może wybrać m.in. System operacyjny (wybór pomiędzy Android 4.4, Windows Embedded Handheld, Windows Embedded Compact), klawiaturę czy wariant skanera. Wersja premium dodatkowo zezwala na odczyt kodów RFID, które są bez dwóch zdań rewolucją wśród sposobów zapisu informacji w przedsiębiorstwie. W tym miejscu warto zaznaczyć, że we wszystkich konfiguracjach znajduje się uchwyt pistoletowy w standardzie.

proponujemy mistrzowską pomoc w doborze odpowiedniej konfiguracji urządzenia dla użytkowników starych terminali kodów kreskowych Symbol MC9090 i Motorola MC9190, tak aby urządzenie było precyzyjnym odzwierciedleniem poprzedniej wersji sprzętu, a korzystanie z niego było wygodne.

Terminal nie posiada w zestawie akcesoriów umożliwiających ładowanie baterii i komunikację z komputerem PC, należy je zamówić oddzielnie. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.