Menu

Liofilizat KURCZAK 5 smaków 82g (na porcję na 370g, 316 kcal)

Cechy produktu

  • Producent Lyo Food 
  • Rodzaj danie mięsne 

Opis

LyoFood Kurczak pięciu smaków z ryżem 370 g to przepyszne wschodnie danie obiadowe, które zniewoli każdego bogactwem smaków i wyrafinowanych aromatów.

Potrawa zawiera kawałki kurczaka w chińskich przyprawach, ryż basmati, kruche pędy bambusa, orientalne grzyby, kiełki soi i czerwoną paprykę, marchew, cukinię, paprykę... Temu daniu po prostu nie można się oprzeć.

100% naturalnych elementów

Wszystkie posiłki Lyofood przygotowywane są wyłączenie z naturalnych części, bez sztucznych dodatków i zgubnych dla zdrowia konserwantów. Firma może poszczycić się w dodatku tym, że zioła i przyprawy używane do produkcji żywności liofilizowanej pochodzą z jego własnych plantacji.

Owoce i warzywa są dostarczane przez zaufanych rolników i hodowców i podlegają starannej kontroli, wszystko z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów jakości.

Tajemnica wybornego smaku

Sekretem rewelacyjnego smaku posiłków Lyofood są najwyższej jakości i specyficzna technika, która polega na przyrządzaniu potraw bezpośrednio przed procesem liofilizacji. Dzięki tej prostej metodzie posiłki Lyofood posiadają naturalny smak i aromat oraz wyglądają jak domowe jedzenie.

Bezpieczeństwo i kontrola

W trosce o zdrowie Klientów posiłki Lyfood są aż dwukrotnie badane w laboratorium, pierwszy raz po przyrządzeniu, drugi raz po zakończeniu procesu liofilizacji.

Pożywne i zdrowe

Posiłki Lyofood są wykonane z zasady z myślą o sportowcach, podróżnikach i uczestnikach ekspedycji, którzy poddawani są długotrwałemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu.

Dlatego posiłki liofilizowane to z zasady dania wysokokaloryczne, o wysokiej gęstości energetycznej i dużej zawartości minerałów oraz witamin

Dania są nadzwyczajnie zbilansowane i zawierają składniki odżywcze niezbędne do zachowania optymalnej energii i motywacji.

Lekkie i praktyczne opakowanie

Najważniejszymi zaletami liofilizatów Lyofood są łatwość i prędkość przyrządzania i nieduży ciężar, dzięki temu w podróż na koniec świata możemy wziąć nasze ulubiony obiad, komplet śniadaniowy lub deser. Każde danie można przygotować bezpośrednio w opakowaniu.

wystarczy zalać zawartość opakowania gorącą wodą, wymieszać, szczelnie zamknąć i odczekać kilka minut.

Długi termin ważności

podczas cyklu liofilizacji z żywności usuwana jest woda, wilgoć zostaje zredukowana jedynie do 2%, co uniemożliwia rozwój mikroorganizmów. Dzięki temu posiłki Lyofood mogą być przechowywane nawet poprzez 3 lata, zachowując swój smak, wartości odżywcze i aromat.

Opakowania posiłków Lyofood są szczelnie zamykane i zawierają pochłaniacze tlenu, które chronią żywność przed utlenianiem i zepsuciem.

Nagrody i sukcesy producenta Lyofood

W 2013 roku liofilizaty marki LyoFood otrzymały nagrodę The Gold OutDoor INDUSTRY AWARD, najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży, przyznawane za wybitne osiągnięcia jakościowe, nowoczesne i projektowe.

Międzynarodowe jury składające się z wybitnych eksportów wybiera corocznie innowacyjne produkty z branży sportowo-outdoorowej. W 2014 roku dania Lyofood otrzymały to zaszczytne wyróżnienie potwierdzając tym samym niekwestionowaną pozycję lidera rynku liofilizatów.

Smak, jakość oraz postępowość dań Lyofood docenił takżę niemiecki Outdoor Magazin, który w 2015 roku polskiemu producentowi przyznał nagrodę Outdoor Editors’ Choice.

Wybierane poprzez lubianych sportowców

Liofilizaty Lyofood doceniło już wielu sportowców i podróżników światowej sławy, którzy z dużą satysfakcją używają ich podczas wypraw ekstremalnych i podróży.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.