Menu

Ferguson Ariva 102 Mini

Cechy produktu

  • Producent Ferguson 
  • Tuner DVB-S2 

Opis

Ferguson Ariva 103mini Sat FullHD
Ariva 103mini to najmniejsza przystępna na rynku wersja w pełni praktycznego odbiornika Full HD z czytnikiem kart płatnych telewizji. Jest to odbiornik, który zapewnia rewelacyjny obraz i nadzwyczajny dźwięk odbieranych programów TV i radiowych w nowej telewizji wysokiej rozdzielczości (HDTV).idealne rozwiązanie każdego posiadacza pokaźnego telewizora na gładkiej przestrzeni. Ariva 103mini jest na tyle niewiele znacząca, iż można ją schować za telewizorem. Przez USB realne jest nagrywanie/timeshift oraz odtwarzanie muzyki (mp3, ogg, flac), filmów (mkv, avi, xvid) i przeglądanie fotografii (jpeg, bmp). Jest to dodatkowo rozwiązanie niezwykle energooszczędne, zaś zasilanie z 12V pozwala na korzystanie z niego np. Na kempingu.- Odbiór kanałów wysokiej rozdzielczości (High Definition)
- Skalowanie sygnału PAL do rozdzielczości 720p lub 1080p
- Obsługa 32 programowalnych timerów
- Oddzielne listy kanałów ulubionych, TV i Radio
- Funkcja prędkiego wyszukiwania kanałów (QuickFind)
- Obsługa teletekstu i napisów ekranowych
- Obsługa DiSEqC 1.0, 1.1, Unicable oraz DiSEqC 1.2, USALS
- Obsługa standardów MPEG-2, MPEG-4, MPEG-4 AVC/H.264
- Kompatybilny z systemami DVB-S, DVB-S2
- Czytnik kart dla płatnych telewizji

Odbiornik obsługuje adaptery USB WiFi 802.11b/g/n oparte o procesor Ralink Rt5370 (W02, W03), oferowane jako osobne akcesorium.Wejścia/Wyjścia:
- LNB IN: Wejście kabla koncentrycznego z konwertera.
- HDMI: Wyjście obrazu i dźwięku cyfrowego.
- AV: Wyjście analogowego dźwięku i video.
- LAN: Port Ethernet służący do komunikacji przez sieć LAN/Internet.
- SPDIF: Cyfrowe optyczne wyjście dźwięku.
- 2 x USB: Porty umożliwiające nagrywanie na zewnętrznych pamięciach.Ariva 103mini dostarczana jest z bardzo wygodnym i instynktownym w obsłudze pilotem o symbolu RCU-540. Pilot ten doskonale leży w rąk poprzez co pozwala wygodnie obsługiwać wszystkie funkcje odbiornika.UWAGA! - realna jest obsługa odbiornika za pomocą dowolnego urządzenia opartego o system Android albo iOS poprzez darmową aplikację: Ariva STBRemote.Odbiornik został zbudowany w oparciu o nowoczesną 600MHz jednostkę główną. Wbudowany w nią procesor obrazu przy współpracy z pamięciami DDR II poddaje sygnał rygorystycznemu, pięciostopniowemu procesowi usuwania zakłóceń, oczyszczania, wyostrzania, korygowania i wzmacniania. Dzięki czemu gwarantuje najwyższą przystępną na rynku jakość dźwięku i obrazu cyfrowego w pełnej rozdzielczości Full HD.


W pakiecie polska instrukcja, gwarancja producenta 24 miesiące, fv albo paragon.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 4 opinie

+ Dodaj opinie
pereelek1232 - Wystawiona 6 lat temu
W stu procentach spełnia swoją rolę.
Tomek - Wystawiona 6 lat temu
Świetny sprzęt, biorąc pod uwagę cenę. Malutki, mieści się za TV, ładny obraz, odtwarza dźwięk DTS (wcześniejsze modele fergusona np A120combo nie odtwarza), działa Youtube, web tv i inne, ładne menu. Mimo, że to chińczyk, to całkiem niezły sprzęt.
wzzz - Wystawiona 7 lat temu
OK polecam
Scor - Wystawiona 7 lat temu
bardzo dobry tuner

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.