Menu

LTC HDT02

Cechy produktu

  • Producent LTC 

Opis

Tuner DVB-T-2 LTC HDT02 pilot programowalny

Wysokiej jakości dekoder do odbioru programów cyfrowych telewizji naziemnej DVB-T STB Full HD firmy LTC. Urządzenie wyekwipowane zostało w szereg praktycznych funkcji oraz numeryczny wyświetlacz i przyciski umieszczone na przednim panelu, co wyraźnie unosi komfort używania.Tylko prawidłowy dekoder STB HD zapewnia odbiór wszystkich niekodowanych programów cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T MPEG-4 i najnowszy system cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T i DVB-T2.zaimplementowany dekoder dźwięku E-AC-3 (Dolby Digital Plus) zagwarantuje odbiór fonii na telewizorze. Odbiera programy telewizyjne nadawane w wysokiej rozdzielczości Full HD 1080. Podłączenie tunera do każdego typu telewizora dzięki złączu HDMI albo przez złącze EURO. Dekoder wyposażony jest w wyjątkowo czułą głowicę. Wskaźniki ustawienia sygnału poprawne ustawienie anteny. Urządzenie daje możliwość zasilania wzmacniacza antenowego przez dekoder napięciem 5V.


w dodatku przy pomocy złącza USB i nowoczesnym funkcją multimedialnym można oglądać filmy, oglądać fotografie, słuchać muzyki z zewnętrznych pamięci. Kolejną zaletą zestawu jest pilot, zaopatrzony w 4 programowalne przyciski. Dzięki czemu użytkownik ma możliwość zaprogramowania jednego pilota do obsługi zarówno dekodera jak i np. Telewizora co widocznie upraszcza korzystanie z sprzętów. Do pełnej obsługi starczy tylko jeden pilot. Wygoda i prostota wykorzystywania.PROGRAMOWANIE PRZYCISKÓW
Pilot posiada możliwość zaprogramowania 4 przycisków: TV/AV, VOL-,VOL+,POWER.

W celu zaprogramowania przycisków należy:
1. Przytrzymać przycisk „SET" przez 3 sekundy, aż czerwona lampka znajdująca się w przycisku power, zaświeci się światłem ciągłym.
2. Krótko nacisnąć przycisk, który ma być programowany, czerwona lampka zacznie migać. Nakierować piloty na siebie i wcisnąć przycisk którego funkcja ma być skopiowana do pilota.
3. Lampka na pilocie zamiga, następnie zaświeci się światłem ciągłym. Znaczy to, że pilot przyjął funkcję i jest gotowy do programowania następnych przycisków.
4. W celu zaprogramowania następnego przycisku, należy powtórzyć operację od punktu numer 2.
5. W celu zakończenia programowania przycisków pilota należy nacisnąć przycisk „SET", lampka zgaśnie a pilot przełączy się z trybu nauki do trybu pracy normalnej.Producent: LTC
Model: HDT02
Gniazda: Wejście antenowe, wyjście antenowe, wyjście Coaxial, wyjście HDMI, wyjście SCART
kanon: DVB-T, DVBT-2
Odbiór w jakościach: HD, a także SD
Obsługiwane rozdzielczości obrazu: 1080p/1080i/720p/576p/576i
Obsługa cyfrowego sposobu kompresji audio Dolby Digital Plus: Tak
kanon HDMI: 1.3
Gniazda USB: 1 x 2.0
Zgodność: MPEG-4/H.264
Funkcja TIMESHIFT (zatrzymywanie i przewijanie obrazu): Tak
Funkcja PVR z programowaniem nagrań: Tak
Obsługuje: Teletekst, napisy i elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
Odtwarzacz multimediów: Tak
Wielojęzyczny OSD: Tak
Zarządzanie listą programów: Tak
Lista ulubionych kanałów: Tak
Modulacja: QPSK, 16QAM, 64QAM, 256QAM
Zakres częstotliwości VHF: 174 - 230MHz
Zakres częstotliwości UHF: 470 - 862MHz
Kodeki: MPEG-1(layer III), MPEG-2 MP@MP.HL, MPEG-4 AVC/H.264@L4, WMA, AQC3, AAC, Dolby Digital Plus
Format obrazu: 4:3 lub 16:9
Napięcie zasilania: 100 - 240 V 50/60Hz
Maksymalny pobór mocy: <10W


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.