Menu

TechniSat TerraBox T2 HD

Cechy produktu

  • Producent TechniSat 
  • Tuner DVB-T 
  • Złącza USB, HDMI 

Opis

TerraBox T2 HDto najnowszy multimedialny dekoder DVB-T/T2 HD do odbioru naziemnej TV cyfrowej. TerraBox T2 HD to kolejny ekspert w dziedzinie odbioru cyfrowej TV naziemnej w jakości SD i HD. Ten wyjątkowo kompaktowy dekoder, dzięki zastosowanemu złączu HDMI zezwala na obsługę wysokich rozdzielczości Full-HD (1080p). Ponadto użyteczną przelotkę sygnału antenowego oraz złącze SPDiF. Za sprawą nowoczesnego wyjścia USB 2.0, dekoder gwarantuje pełną funkcjonalność multimedialną, w tym nagrywanie (DVRready) i odtwarzanie niezliczonej ilości plików multimedialnych (MediaPlayer). MediaPlayer
  1. Obrazy: JPEG
  2. Muzyka: MP2, MP3
  3. Filmy: avi, xvid, vob, mov, mog, ts, mp4, mkv, 3gp, DIVX
  4. Dostęp z mobilnych dysków twardych i pendrive’ów

na dodatek TechniSat TerraBox T2 HD, zezwala na jednoczesne nagrywanie i oglądanie dwóch zróżnicowanych programów dostępnych w ramach jednego multipleksu.
Telewizja i radio

Odbiór darmowych programów cyfrowej telewizji naziemnej (DVB-T)

HDTV

HDTV oznacza telewizję wysokiej rozdzielczości, która zagwarantuje doskonałą jakość obrazu. Technologia HDTV umożliwia odtworzenie obrazu z zachowaniem wysokiego poziomu szczegółowości i głębi. Kontrast i kształty są przedstawiane z obszerniejszą precyzją i w żywszych kolorach. Ponadto, poszerzony format obrazu programów HDTV lepiej odpowiada sposobowi postrzegania ludzkiego oka. Odtwarzany w tym formacie obraz formuje wrażenie bardziej zbliżonego do rzeczywistości.

DVRready

Funkcja pozwala na nagranie ulubionego filmu albo utworów muzycznych bezpośrednio na dyki zewnętrzne USB! namawiamy do skorzystania z możliwości funkcji Timeshift np. Odtwarzania programów z opóźnioniem czasowym. Polecamy dysk twardy USB 'TechniSat Streamstore24', który znajduje się w naszej ofercie. Przed wykorzystaniem nośników danych USB innych producentów, prosimy upewnić się u sprzedawcy, czy zapewniają ich bezproblemowe działanie.

Funkcja Timeshift

Ta bardzo przydatna i modna funkcja pozwala na odtwarzanie programu już w trakcie jego nagrywania. Nagrywanie i odtwarzanie realizowane są równocześnie. Trwające nagranie może zostać w dowolnym momencie zatrzymane i odtworzone w innym momencie. Realne jest także ponowne odtwarzanie wybranych scen i szybkie pomijanie nieistotnych fragmentów. Dzięki tej funkcji użytkownik ma możliwość rozpoczęcia odtwarzania lub jego zatrzymania i kontynuowania w dowolnie wybranym momencie.

HDMI (wyjście)

To sprawne złącze zostało wyprodukowane specjalnie do prędkiego i bezstratnego cyfrowego przekazu obrazów o wysokiej rozdzielczości i dźwięku przestrzennego. Nawet innowacyjna grafika i prędkie dynamiczne sceny są odtwarzane z zachowaniem najwyższej jakości. Poza imponującymi parametrami, połączenia HDMI znamionują się także dwukierunkowym przesyłem informacji.

Odtwarzanie MP3

Urządzenie posiada funkcję odtwarzania muzyki i audiobooków w formacie MP3.

EPG

Elektroniczny informator o programach

Telewizja darmowa

Służy do odbioru telewizji cyfrowej DVB-T za pośrednictwem anteny.

artykuł
marka
EAN
4019588649279
techniczne
Odtwarzanie z USB
Tak
Obraz
Funkcje
Tryb 4:3
Tryb 16:9
Złącza
1 x USB 2.0
Antenowe
Gniazdo F
Koaksjalne
Wejście LNB anteny satelitarnej
Wyjście HDMI
Wyposażenie dane podstawowe
Czarny
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 3 opinie

+ Dodaj opinie
Uni - Wystawiona 7 lat temu
bardzo czuły i łatwy w obsłudze
Marek - Wystawiona 7 lat temu
Bardzo dobra jakość obrazu, ładny pilot, bezproblemowe działanie.
sklep - Wystawiona 7 lat temu
bardzo dobry sprzedawca

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.