Menu

Wiwa HD 90 Memo

Cechy produktu

  • Producent Wiwa 
  • Tuner DVB-T 

Opis

Tuner DVB-T WIWA HD 90
Memo Control!Tuner WIWA HD-90 Memo - to Tuner DVB-T Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Dekoder wyświetlacz numeryczny zezwalający na podglądanie numeru kanału, a w trybie uśpienia pokazujący godzinę. W dodatku ma dwa sprzętowe przyciski do przełączania programów w gore lub dół. Całość sterowana jest pilotem. OSD – w języku polskim wyświetlane na ekranie telewizora, przezroczyste, instynktowne proste w obsłudze. Zaimplementowany zasilacz sieciowy. Zapewnia nieprzeciętną jakość obrazu w wysokiej rozdzielczości HD (1920 x 1080p), tym samym gwarantując przyjemność i komfort oglądania.

MEMO CONTROL

Kompleksowy dekoder umieszczony w metalowej obudowie o przyjemnym, szykownym designie. Charakterystyczne funkcje tunera zostały poszerzone o programowalny pilot z systemem memo control. System ten umożliwia równoczesne sterowanie telewizora i tunera za pomocą jednego pilota WIWA. Inteligentny system programowania już w kilkanaście sekund nauczy pilot WIWA funkcji Twojego telewizora. W zależności od potrzeb użytkownika programowalne przyciski można użyć do obsługi innych maszyn działających na pilota (klimatyzacja, wzmacniacz RTV, DVD, Blu-ray itd.).


zezwala na:

- odbiór darmowych programów Naziemnej Telewizji Cyfrowej DVB-T w standardzie MPEG-2 i MPEG-4 H.264 i radiowych (FTA) w zakresach: VHF (174-230 MHz) i UHF (470-862 MHz) w kanałach o szerokości 7MHz i 8 MHz.
- nagrywanie audycji telewizyjnych (w cyfrowej jakości) - na zewnętrznym dysku twardym albo pamięci pendrive.
- stopowanie obrazu w dowolnym momencie oglądania programu
- odtwarzanie ulubionych filmów, muzyki albo zdjęć stwarzając Full HD Media Player
- Wiwa HD-90 memo - spełnia wszystkie wymogi naziemnej telewizji cyfrowej na terenie Polski.
- wyposażony jest w dekoder (Dolby Digital) AC3, (Dolby Digital Plus) E-AC3, layer I/II MPEG-1, layer II MPEG-2, LC 2ch/5.1 ch MPEG-4 oraz złącze HDMI umożliwiające odbiór sygnału w jakości HD.

FULL HD Media Player. Napisy z polskimi znakami.Funkcje Tunera WIWA HD-90 Memo

Dekodowanie cyfrowej jakości kanałów Naziemniej Telewizji DVB-T w standardach: 25 Hz H.264/AVC HDTV, MPEG-2, MPEG-4, i MPEG-4 AVC/H.264 w rozdzielczościach 1920x1080 progressive (1080P), 1920x1080 interlaced (1080i), 1280x720 progressive (720P), PAL i dekodowanie strumienia HP@L4>; (HDTV - wysoka rozdzielczość), a także MP@L3>; (SDTV - standardowa rozdzielczość).

uzupełniające możliwości:

- funkcja INFO - wyświetlanie informacji o numerze kanału, nazwie stacji telewizyjnej, czasie trwania, tytule aktualnego programu oraz po nim bezpośredni następującego
- funkcja EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach
- funkcja Time Shift - zatrzymanie kanału transmitowanego na żywo
- funkcja FAN - pokazuje ulubione grupy z programami
- funkcja planowania nagrywania - możliwość wytypowania audycji do nagrania z automatycznym uruchomieniem się programu telewizyjnego
- rodzicielska kontrola dostępu
- wybór składowej składowej fonii
- wybór napisów (teletekstowe albo DVB)
- teletext (telegazeta)
- instalacja samoczynna
- aktualizacja oprogramowania DVB-SSU (OTA) i poprzez złącze USB
- formatowanie obrazu dla boków 4:3 i 16:9

PVR- Nagrywanie z telewizji DVB-T. Programator na 7 dni.PRV Nagrywarki sygnału telewizji cyfrowej HD

Po podłączeniu dysku twardego USB albo Pendrive WIWA HD-90 memo staje się perfekcyjną nagrywarką sygnału telewizji cyfrowej HD (funkcja PVR).

Full HD Media Player - odtwarzanie plików audio, video, foto

Wyjście audio/video HDMI i możliwość sprzętowego odtwarzania plików video Full HD - H.264, MKV, XVID itp. Dekodowane do 1920 x 1080P czynią z tego urządzenia genialny odtwarzacz Full HD. Doskonale radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich odtwarzacz Full HD. Świetnie radzi sobie z polskimi plikami .TXT we wszystkich formatach (TXT, SRT, SUB, SSA, SMI, obsługa napisów zastosowanych w pliki MKV). Odtwarzacz odczytuje pliki audio, video i foto.

Audio w formacie: MP3, WMA, WAV, ACC, M4A, OGG, AC3, EAC3, DTS - poprzez zewnętrzny dekoder
video w formacie: AVI, Matroska (MKV), Xvid, MPEG-4, AVC/H.264, TS, TP, TPR, M2TS, MPEG, MPG, MP4, MOV, VOB, MPE, 3GP, ASF, Divx, FLV, WMV. Większość kodeków wideo jest obsługiwana aż do rozdzielczości 1080P .
Napisy: Polskie napisy TXT (wszystkie) SRT, SUB, SSA, SMI
Foto w formacie: JPG, JPE, JPEG, BMP, PNGprzeglądarka fotografii cyfrowej

wbudowany dekoder JPEG wytwarza z tego urządzenia wyśmienitą przeglądarkę zdjęć. Ma rozbudowane funkcje wyświetlania plików foto z dysku USB.Schemat osiągalnych podłączeń - Wiwa HD-90 memozestaw mieści:

- Tuner Wiwa HD-90 memo
- Pilot "MEMO CONTROL" (z bateriami)
- Instrukcja obsługi PL
- Karta gwarancyjna
- Zasilacz sieciowy
- Faktura VAT, albo paragon

NOWY PROCESOR!dane technologiczne:

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.