Menu

Blumfeldt Cascada Doble Fontanna ozdobna 2 piętra 12 W 600 l/h drewno kolor brązowy

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Łagodnie pluskająca woda w połączeniu z przeuroczym wyglądem to właśnie fontanna ogrodowa Cascada Double firmy Blumfeldt. Dzięki kadziom drewnianym, z których w ciągłym obiegu wyciąga się potok wody, fontanna kaskadowa nada każdemu ogrodowi albo tarasowi niezapomniany urok.

Dwa poziomy ze zrównoważonych wanien drewnianych wznoszą się, tworząc zwężającą się ku górze wieżę, która jest zwieńczona ozdobną pompą wahliwą wykonaną z lakierowanego na czarno żeliwa. Obydwie masywne beczki fontanny dekoracyjnej są wykonane z mazerowanego drewna świerku pospolitego i są postarzone wzrokowo metodą ogniową.

Aby woda pozostała w zbiornikach, a drewno nie przegniło, kadzie są wyłożone od wewnątrz folią stawową. Naturalnie nikt nie musi samodzielnie uruchamiać pompy, aby woda popłynęła pełnym strumieniem: Załatwia to dzięki konstrukcji Loopflow wbudowana pompa elektryczna umieszczona w najniższej wannie, która tłoczy wodę przez system węży aż do wypływu pompy dekoratywnej.

Pompa o mocy 12 W tłoczy do 600 litrów wody na godzinę, gwarantując silny strumień wody dla fontanny kaskadowej. Komponent przyciągający wzrok w każdym ogrodzie: fontanna ogrodowa Cascada Double firmy Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.