Menu

Blumfeldt Empoli fontanna kaskadowa terakota 5 poziomów 200 l/godz. 2-watowy solar LED

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Pozdrowienia płynące prosto z Toskanii. Fontanna kaskadowa Blumfeldt Empoli stworzy relaksujący śródziemnomorski klimat w twoich czterech ścianach i w ogrodzie. Fontanny są od niepamiętnych czasów ulubionymi ozdobami w domu i w ogrodzie.

Ożywiają one atmosferę, a kojący szmer spływającej wody umożliwia całkowite odprężenie się. Nie do pominięcia jest także pożyteczny efekt naturalnego nawilżania powietrza. Jeżeli jesteś posiadaczem tak artystycznej i śródziemnomorskiej w wyrazie kaskadowej fontanny Blumfeldt Empoli, to twoja dusza napełnia sie atrakcyjnem i dobrocią.

Woda spływająca poprzez umieszczone na 4 poziomach misy działa kojąco i orzeźwiająco. Dzisiaj możesz spełnić swe życiowe zaopatrując się w fontannę, która zapewni ci wysmakowany relaks we własnej przestrzeni życiowej.

najkorzystniejsze na koniec - fontanna kaskadowa, zasilana przez panel słoneczny nie korzysta z energii elektrycznej i wraz z pompą 200 l / h dba o niekończący się obieg wody. W nocy fontannę rozświetla ponadto wieniec świetlny LED, pogłębiając jeszcze bardziej romantyczny nastrój.

Tą właśnie drogą Toskania przybywa do twego domu: za pośrednictwem śródziemnomorskiej, kaskadowej fontanny Blumfeldt Empoli..

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.