Menu

Blumfeldt Floreal Fontanna ogrodowa z tworzywa Polyresin 6 W romantyczne wzornictwo imitacja kamienia

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Fontanna ogrodowa Floreal producenta Blumfeldt to powiew romantyzmu w ogrodzie, na balkonie lub w mieszkaniu. Łagodnie pluskająca woda oraz ujmująca imitacja kamienia wyczarują z każdego miejsca oazę odprężenia.Poczynając od wierzchołka przypominającego pąk kwiatowy, woda przelewa się poprzez imitację płatków kwiatowych do zbiornika głównego o średnicy 51 cm.

Dzięki zastosowaniu materiału Polyresin fontanna jest nie tylko elementem przyciągającym wzrok, lecz jest dodatkowo wytrzymała na mróz i nad wyraz wytrzymała. Pomimo swej relatywnie drobnej wagi stoi jednostajnie nawet przy wietrznej pogodzie.

W mieszkaniu oprócz efektu odprężenia zapewnia także pozytywne działanie zdrowotne: Nawilża automatycznie powietrze, poprawia klimat w pomieszczeniu i pozwala na swobodne oddychanie.Aby wodny świat nigdy się nie zatrzymał, fontanna efektywną pompę, która gwarantuje ciągłą cyrkulację wody.

Energooszczędny pobór mocy wynosi przy tym zaledwie 6 W. Dzięki rezygnacji z modułów solarnych fontanna jest kompletnie niezależna od nasłonecznienia i można jej używać cały rok.Romantyczna, ponadczasowa i niewrażliwa: Fontanna ogrodowa Floreal producenta Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.