Menu

Blumfeldt Königsbrunn Fontanna solarna 200 l/h LED Akumulator Optyka bazaltowa

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Wykorzystaj moc słońca! Fontanna solarna Königsbrunn firmy Blumfeldt nadaje ogrodom, tarasom, trawnikom i ogrodom zimowym majestatyczną atmosferę i nie wymaga przy tym zasilania z sieci elektrycznej. Stały strumieniem woda wypływa z wierzchołka fontanny ogrodowej Königsbrunn marki Blumfeldt i spływa po zewnętrznej jej części w dół, by z ukrytego basenu rozpocząć swoją ponowną podróż w górę.

W ten sposób powstaje tylko wizualnie ujmująca gra wody, która zaprasza do medytacji i odprężenia oraz oferuje odświeżenie dla roślin. Wykonana kompletnie z tworzywa Polyresin (żywica naturalna) w zarysie polerowanych bloków bazaltowych emanuje szlachetnym wdziękiem.

W nocy korona ze święcących światełek LED stanowi atrakcyjny, eksponujący akcent dla otoczenia. Dzięki panelowi słonecznemu o wielkości 300 cm² fontanna solarna Königsbrunn jest w pełni niezależna od zasilania sieciowego.

Siła słońca zagwarantuje liczba energii wystarczającą do przepływu przez otwór kuli do 200 litrów wody na godzinę i ładuje jednocześnie wbudowany akumulator. Zasila on pompę i koronę świetlną poprzez 8 godzin.

Diody LED włączają się samoczynnie o zmierzchu. Do mocowania panelu słonecznego służy załączona kotwa ziemna, którą można łatwo i ekspresowo umieścić. Długie kable usprawniają luźne pozycjonowanie fontanny.

Przewody o długości 5 m do pompy i wieńca LED, a także wytrzymałe tworzywo nienaturalne umożliwiają ustawienie fontanny ogrodowej Königsbrunn marki Blumfeldt w centrum pokaźniejszych oczek ogrodowych. Przystępne wersje: gładki cokół, łukowaty cokół (nr kat.

10027997)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.