Menu

Blumfeldt Liquitorre Fontanna solarna

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Wodna wieża: dzięki mistycznemu światowi wody fontanny Liquitorre firmy Blumfeldt zmienisz ogród i taras w oazę wypoczynku dla oczu i uszu – czarująca kompilacja składająca się z łagodnie pluskającego cieku wodnego, migoczącego oświetlenia i krystalicznych kształtów.

Łagodne pluskanie dekoracyjnej fontanny Liquitorre firmy Blumfeldt to jeszcze więcej doskonałego relaksu w głównej mierze. Wytwarzana z wyjątkowo lekkiego i niezwykle trwałego tworzywa Polyresin, studnia ma wieżowy zarys uwieńczony kulą wodną.

Woda wypływa z najwyższego punktu i spływa z delikatnym pluskiem po kuli z powrotem do zbiornika na wodę. Nastrojowe oświetlenie składające się z czterech białych diod LED na otworze wylotowym zagwarantuje przy tym migoczące połyskiwanie, podobne do światła słonecznego, które rozpływa się w bulgoczącym strumieniu.

A propos słońca: Fontanna ogrodowa Liquitorre marki Blumfeldt jest nie tylko wyjątkowo wytrzymała, wytrzymała na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, ale także w całości niezależna od sieci elektrycznej!

jednocześnie oświetlenie, jak i pompa wodna są zasilane bezpośrednio energią słoneczną poprzez panel solarny o powierzchni 300 cm² i mocy 2 W. Energia słoneczna zasila w ciągu dnia nie tylko samą fontannę, ale także zaimplementowany akumulator 3,7 V / 2 Ah, która następnie zezwala na pracę fontanny w nocy przez 8 godzin.

Dzięki niezwykle długiemu kablowi połączeniowemu, który jest wyprowadzony w niewidoczny sposób przez boczny otwór w fontannie solarnej, fontannę wodną Liquitorre producenta Blumfeldt można ustawić właściwie w dowolnym miejscu.

Wszystkie części są niepodatne na warunki atmosferyczne i mogą stać na zewnątrz nawet przy złej pogodzie. Przekonaj się do tego czarującego połączenia kształtów i wody: Dzięki fontannie ogrodowej Liquitorre firmy Blumfeldt uczynisz z ogrodu lub mieszkania mistyczną świątynię odprężenia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.