Menu

Blumfeldt Modu Grow 100 UP, pergola/podpora, 151 x 100 x 3 cm, drewno sosnowe

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj pergola 

Opis

Pergola Modu Grow 100 UP producenta Blumfeldt jest rewelacyjnym uzupełnieniem grządki podwyższonej Modu Grow 100. Solidna pergola produkowana z drewna sosnowego podpiera pnącza i rośliny pnące w ich drodze ku niebu.Ta wysokiej jakości drabinka dla roślin upraszcza im wzrost w kierunku słońca.

Pergola Modu Grow 100 UP marki Blumfeldt zapewnia nie tylko możliwość rozbudowy ogrodu w pionie, lecz jest w dodatku perfekcyjnym rozwiązaniem do ukrycia ścian za kwitnącą, zieloną zasłoną albo do ochrony przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów.

Zgodnie z mottem: Mój ogród rośnie tak, jak ja chcę. Drewno sosnowe jest olejowane i wytrzymałe na warunki atmosferyczne, dlatego jest prawidłowo przygotowane do wykorzystania w ogrodzie.Zaprojektuj swój ogród, taras lub podwórze tak indywidualnie i luźno, jak tylko chcesz – dzięki systemowi Modu Grow firmy Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.