Menu

Blumfeldt Modu Grow 50 UP, pergola/podpora, 151 x 50 x 3 cm, drewno sosnowe

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj pergola 

Opis

Pergola Modu Grow 50 UP firmy Blumfeldt jest wyśmienitym uzupełnieniem grządki podwyższonej Modu Grow 50. Mocna pergola stworzona z drewna sosnowego podpiera pnącza i rośliny pnące w ich drodze ku niebu.Ta wysokiej jakości drabinka dla roślin ułatwia im wzrost w kierunku słońca.

Pergola Modu Grow 50 UP producenta Blumfeldt zapewnia nie tylko możliwość rozbudowy ogrodu w pionie, ale jest również genialnym rozwiązaniem do ukrycia ścian za kwitnącą, zieloną zasłoną lub do ochrony przed ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów.

Zgodnie z mottem: Mój ogród rośnie tak, jak ja chcę. Drewno sosnowe jest olejowane i wytrzymałe na warunki atmosferyczne, dlatego jest poprawnie przygotowane do stosowania w ogrodzie.Zaprojektuj swój ogród, taras lub podwórze tak indywidualnie i swobodnie, jak tylko chcesz – dzięki systemowi Modu Grow marki Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.