Menu

Blumfeldt Noblino Fontanna ogrodowa 7 W oświetlenie LED tworzywo Polyresin

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 

Opis

Fontanna ogrodowa Noblino producenta Blumfeldt jest dzięki swej uspokajającej grze światła i wody wyjątkowo dekoratywna, a z kolei dzięki swojej prostej, a zarazem progresywnej konstrukcji stanowi ozdobę każdego ogrodu lub mieszkania.

Dzięki zaimplementowaniu łudząco podobnego do kamienia materiału Polyresin fontanna jest nie tylko elementem przyciągającym wzrok, lecz jest jeszcze oporna na promieniowanie UV, mróz i ogólnie niezwykle wytrzymała.

Pomimo swojej relatywnie śladowej wagi stoi jednostajnie choćby przy wietrznej pogodzie. Oprócz łagodnie pluskającej wody fontanna ogrodowa Noblino posiada oświetlenie LED, które buduje nastrojowe oświetlenie i czyni z fontanny komponent przyciągający wzrok w każdym miejscu.

Dzięki łukowatemu kształtowi fontanna wody nabiera unikatowego uroku: z centralnie umieszczonej kuli podnosi się fontanna wody, która opadając łagodnie i zwilżając kulę, spływa z powrotem do fontanny, zaczynając tam wraz z pozostałą wodą nowy obieg od początku.

Oprócz przyjemnego efektu odprężenia w mieszkaniu fontanna Noblino gwarantuje także pozytywne działanie zdrowotne: Nawilża samoczynnie powietrze, poprawia klimat w pomieszczeniu i umożliwia luźne oddychanie.

Aby wodny świat fontanny nigdy się nie zatrzymał, posiada ona wysoce skuteczną pompę z koncepcją Loopflow, która zapewnia ciągłą cyrkulację wody. Energooszczędny zużycie mocy wynosi przy tym zaledwie 7 W. Czarujące powiązanie łagodnie pluskającego strumienia wody i przezroczystych kształtów: fontanna ogrodowa Noblino marki Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.