Menu

Blumfeldt Raincastle Pompa ogrodowa 12 diod LED pompa o mocy 8 W IPX8 koncepcja Loopflow

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 

Opis

Czasem trzeba się wyłączyć i zebrać nowe siły: Fontanna ogrodowa Raincastle firmy Blumfeldt jest bulgoczącym źródłem nowej energii i powoduje, że ​​ogród, balkon albo mieszkanie stają się oazą relaksu.Oświetlona nastrojowo 12 diodami LED, woda spływa, pluskając, ciągłym strumieniem w dół po pionowej powierzchni, gwarantując medytacyjne odprężenie.

Fontanna Raincastle jest nie tylko stanowczo trwała i odporna dzięki wykonaniu z ocynkowanego metalu, ale jestwytworzona w imitacji cegły łudząco podobnej do oryginału. By wodny świat nigdy się nie zatrzymał, fontanna posiada pompę o mocy 8 W, która zapewnia ciągłą cyrkulację wody.

Dzięki bardzo długiemu, 10-metrowemu kablowi sieciowemu fontannę ogrodową można luźno umieścić w dowolnym miejscu.Relaks w ogrodzie albo mieszkaniu: fontanna ogrodowa Raincastle producenta Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.