Menu

Blumfeldt Rochester Falls Fontanna ogrodowa IPX8 6 W tworzywo Polyresin 3 diody LED imitacja kamienia

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Fontanna ogrodowa Rochester Falls firmy Blumfeldt zmieni Twój ogród, balkon albo salon w oazę wypoczynku dla oczu i uszu. Połączenie łagodnie pluskającej wody, nastrojowego oświetlenia i imitacji kamienia zapewnia natychmiastowe odprężenie.

Dzięki zaimplementowaniu materiału Polyresin fontanna jest nie tylko elementem przyciągającym wzrok, ale jest także odporna na mróz i nad wyraz wytrzymała. Pomimo swojej relatywnie małej wagi stoi jednostajnie choćby przy wietrznej pogodzie.

Oprócz łagodnie pluskającej wody fontanna ogrodowa Rochester Falls posiada 3 diody LED, które tworzą nastrojowe oświetlenie i czynią z fontanny komponent przyciągający wzrok w każdym miejscu. W mieszkaniu oprócz efektu odprężenia zapewnia także pozytywne działanie zdrowotne: Nawilża automatycznie powietrze, ulepsza klimat w pomieszczeniu i pozwala na luźne oddychanie.

Aby wodny świat nigdy się nie zatrzymał, fontanna wydajną pompę, która zapewnia ciągłą cyrkulację wody. Energooszczędny pobór mocy wynosi przy tym zaledwie 6 W. Dzięki rezygnacji z modułów solarnych fontanna jest w pełni niezależna od nasłonecznienia i można jej używać cały rok.

Nastrojowe chwile w każdym ogrodzie albo mieszkaniu: Fontanna ogrodowa Rochester Falls producenta Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.