Menu

Blumfeldt Sagrada Familia Fontanna ogrodowa 7 W oświetlenie LED tworzywo Polyresin

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 

Opis

Fontanna ogrodowa Sagrada Familia firmy Blumfeldt jest dzięki swojej uspokajającej grze światła i wody oraz swojej prostej, a zarazem progresywnej konstrukcji ozdobą każdego ogrodu albo mieszkania. Dzięki łukowatemu kształtowi fontanny przypominającemu rzeźbę przepływająca woda nabiera unikatowego uroku.

Ukazana jest para rodziców z dwójką dzieci, których postacie łączą się ze sobą w absolutnej harmonii, stwarzając jednoznaczną całość. Ta więź wzmocniona jest w dodatku przez płynne kształty i subtelną grę wody wewnątrz pary: wznosi się tutaj znikoma fontanna wody, która opadając łagodnie spływa z powrotem do fontanny, zaczynając tam wraz z pozostałą wodą nowy obieg od początku.

Oświetlenie LED wyróżnia stylowo całość, powodując, iż fontanna stanowi składnik przyciągający wzrok w każdym miejscu. Dzięki zaimplementowaniu łudząco podobnego do prawdziwego granitu materiału Polyresin fontanna jest nie tylko elementem przyciągającym wzrok, lecz jest również niepodatna na promieniowanie UV, mróz i wyjątkowo wytrzymała.

Oprócz przyjemnego efektu odprężenia w mieszkaniu fontanna Sagrada Familia zapewnia także pozytywne działanie zdrowotne: Nawilża automatycznie powietrze, ulepsza klimat w pomieszczeniu i zezwala na swobodne oddychanie.

Aby wodny świat fontanny nigdy się nie zatrzymał, ma ona wysoce skuteczną pompę z koncepcją Loopflow, która gwarantuje ciągłą cyrkulację wody, a zużycie prądu wynosi przy tym zaledwie 7 W. Czarujące połączenie rzeźby, łagodnie pluskającego strumienia wody i harmonijnych kształtów: fontanna ogrodowa Sagrada Familia marki Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.