Menu

Blumfeldt Siddhartha Figurka ozdoba ogrodowa imitacja kamienia naturalnego

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj figurka 

Opis

Figurka ogrodowa Siddhartha marki Blumfeldt wnosi dalekowschodni spokój i zmysłowość do mieszkań i ogrodów.dekoracyjna figurka Siddhartha producenta Blumfeldt to styl indochiński upiększający nie tylko ogrody zen,na dodatek oczka wodne, trawniki, strefy wejściowe lub mieszkalne siłą medytacji buddyzmu.

Figurka Siddhartha Gautama o wysokości 60 cm siedzącego w klasycznej pozycji medytacyjnej, jak gdyby oddał się uspokajającej medytacji na wieczność. Wrażenie to akcentuje także wykonanie z cementu z włóknem szklanym, który jest oporny na promieniowanie UV, warunki atmosferyczne i mróz, co zapewnia wytrzymałość figurki w sytuacji ustawienia na zewnątrz, i łudząco podobna do oryginału imitacja kamienia naturalnego.

Aby sprostać bardzo wysokim wymogom jakościowym, każda statuetka ogrodowa Siddhartha firmy Blumfeldt jest stworzona ręcznie i stanowi tym samym unikat.Siła medytacji i spokoju w ogrodzie i mieszkaniu: dekoracyjna figurka Siddhartha marki Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.