Menu

Blumfeldt Starnberg fontanna ogrodowa 12W pompa abisynka żeliwo drewno brązowa

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 
  • Rodzaj fontanna 

Opis

Łagodnie szemrząca woda w połączeniu z uroczym wyglądem, to właśnie fontanna ogrodowa Blumfeldt. Za sprawą drewnianego zbiornika, z którego w stałym cyklu wypływa strumień wody, ozdobna studnia generuje rustykalny nastrój w każdym ogrodzie i tarasie.

jednostajna drewniana misa w zarysie łodzi zwieńczona jest ozdobną pompą abisynką z czarnego żeliwa. Misę fontanny ogrodowej wyprodukowano z drewna jodłowego o efektownym rysunku słoi i wizualnie postarzono przez przypalanie.

Aby woda pozostała bezpiecznie w zbiorniku i w celu ochrony drewna przed gniciem, kadź wyłożono od w środku folią do oczek wodnych. Oczywiście, nikt nie musi ręcznie obsługiwać pompy, żeby aktywować przepływ wody.

Jest to zadanie zintegrowanej pompy elektrycznej działającej w myśl koncepcji Loopflow Concept i umieszczonej w kadzi, która tłoczy wodę poprzez system węży aż do wylotu. Potężne 12 watów zagwarantuje, że ​​woda w ozdobnej fontanny płynie wartkim strumieniem.

przeuroczy akcent dekoracyjny w każdym ogrodzie: Fontanna ogrodowa Starnberg od Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.