Menu

Blumfeldt Volantis Piec ogrodowy na drewno komora paleniskowa 360° Ø 45 cm blacha stalowa czarny

Cechy produktu

  • Producent Blumfeldt 

Opis

Od dziś będzie przyjemnie – przynajmniej w ogrodzie albo na tarasie, ponieważ piec ogrodowy Volantis firmy Blumfeldt zapewni miłe ciepło o chłodnej porze. Swobodna atmosfera ogniska z migoczącą łuną ognia – żaden problem dzięki piecowi kominkowemu Volantis producenta Blumfeldt.

Kiedy w komorze paleniskowej o średnicy 45 mm rozbłysną płomienie, ogród lub balkon zamienią się w oazę ciepła. Otwarta ze wszystkich stron komora paleniskowa zagwarantuje świetny widok na syczące płomienie.

Blacha stalowa o grubości co najmniej 5 mm gwarantuje piecowi na drewno dużą stabilność i promieniuje ciepłem na wszystkie strony. Czarna, odporna na wysokie temperatury warstwa nadaje piecowi Volantis rustykalnego wyglądu, a efekt ten wzmacnia na dodatek zadaszony komin.

Podwyższona komora paleniskowa chroni trawnik i posadzkę tarasu przed uszkodzeniem wskutek gorąca. Bezpieczne ognisko dające przyjemne ciepło i migoczące płomienie. Czysta przyjemność dzięki piecowi ogrodowemu Volantis producenta Blumfeldt.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.